Skocz do zawartości

MSI Geforce Gtx 1070 crash


Recommended Posts

Witam wszystkich. Mam problem z ww kartą. W Niedzielę postanowiłem zrobić parę tras w Ets2 i gdy wchodziłem do gry,wyłączył się ekran a wiatrak na karcie pracował na maksymalnych obrotach. Po raz drugi postanowiłem włączyć ETS'a i znowu to samo. Następnie odpaliłem cs'a-również crash. Instalacja nowych sterowników do grafiki nie przyniosła oczekiwanych rezultatów, więc postanowiłem zrobić formata. Ale problem nadal występuje :/ jestem szczerze załamany, bo wcześniej oddawałem płytę na serwis bo po aktualizacji Biosa nie uruchomiła się. Komputer jest nowy, składany we Wrześniu. 
Co może być przyczyną tego że tak się dzieje?

Specyfikacja:
Procek Intel core i7 6700k
Płyta główna MSI Z170A Gaming M3
Ram Corsair Vengeance 16GB
Grafika MSI Geforce 1070 8GB
Zasilacz be queit power zone 650w

Link to post
Share on other sites

Tak,wersja Gaming zapomniałem dodać. Podkręcana nie była,ja nie bawię się w takie rzeczy bo nie chce nic spartolić. Teraz nawet na rozdzielczości 1280x720 wywala,więc zostało mi już tylko przeglądanie neta. Co do temperatury, to mam 35 bez obciążenia,a potem nie mam jak sprawdzić ile jest, bo nie mogę nic zrobić prócz restartu.

Link to post
Share on other sites

Po oddaniu wszystko śmigało dobrze,aż do soboty. Uruchomiłem zintegrowaną grafę i tam normalnie chodzi wszystko. Ok w dzienniku podglądu zdarzeń wywaliło o 17:39 komunikat "Kernel-Power"
 

- <System>
  <Provider Name="Microsoft-Windows-Kernel-Power" Guid="{331C3B3A-2005-44C2-AC5E-77220C37D6B4}" />
  <EventID>41</EventID>
  <Version>4</Version>
  <Level>1</Level>
  <Task>63</Task>
  <Opcode>0</Opcode>
  <Keywords>0x8000400000000002</Keywords>
  <TimeCreated SystemTime="2016-12-20T16:39:25.903093900Z" />
  <EventRecordID>5180</EventRecordID>
  <Correlation />
  <Execution ProcessID="4" ThreadID="8" />
  <Channel>System</Channel>
  <Computer>DESKTOP-7MJ6BP2</Computer>
  <Security UserID="S-1-5-18" />
  </System>
- <EventData>
  <Data Name="BugcheckCode">0</Data>
  <Data Name="BugcheckParameter1">0x0</Data>
  <Data Name="BugcheckParameter2">0x0</Data>
  <Data Name="BugcheckParameter3">0x0</Data>
  <Data Name="BugcheckParameter4">0x0</Data>
  <Data Name="SleepInProgress">0</Data>
  <Data Name="PowerButtonTimestamp">0</Data>
  <Data Name="BootAppStatus">0</Data>
  <Data Name="Checkpoint">0</Data>
  <Data Name="ConnectedStandbyInProgress">false</Data>
  <Data Name="SystemSleepTransitionsToOn">1</Data>
  <Data Name="CsEntryScenarioInstanceId">0</Data>
  </EventData>
  </Event>
Edytowane przez Naporek
Link to post
Share on other sites

Ja miałem problem kernel power i to była wina dysku, który był już do pupci, teraz mam nowy dysk, ten sam konfig i działa:P także poszperaj jaki tam kod jest itd albo sprawdź u kogoś karte graf.

Noo ale zintegrowana karta chodzi i nic nie świruje, to czemu świruje mi na MSI? Czyżby dysk rzeczywiście? Ale nie chce mi się wierzyć,chociaż mogę się mylić w sumie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...