Skocz do zawartości

Z PC na Mac'a, który wybrać ?


Recommended Posts

Witam. Postanowiłem ze przy najbliższej nadarzającej się okazji sprzedam swojego PC i kupię MacBook'a i PS4 Pro.Uzasadniam to tym ze gram coraz mniej, i potrzebny mi sprzęt mobilny. Który model byłby dla mnie ? Nie będę miał dużych wymagań, oglądanie filmów, przeglądanie internetu, robienie prezentacji, takie typowe sprawy. Budżet do 5K. Korzystam obecnie z iPhone i Apple Watch.

Link to post
Share on other sites

15 cali odpada, celuje praktycznie tylko w 13,3 i ewentualnie te 12. Używki z GW Prodcenta wchodzą w grę. Zostawiam sobie monitor Asus MX25AQ także jak będzie mi potrzebny większy ekran to sobie macbooka podepnę. Rozglądając się chyba najlepsza opcja będzie MacBook Pro 13 wersja podstawowa z 2015r.

Link to post
Share on other sites

Jeśli zadowala cię jeden port USB C to 12' będzie najlepszym wyborem - jak nie to Air 13'. 12' można wyrwać za minimalnie ponad 5k.

 

Brak argumentacji. // _Skipper_

Nie wiem gdzie braknie tu argumentacji - mam pisać wypracowanie na temat jednego portu w 12' ? Cóż... nie mieszam się w waszą logikę.

 

W każdym bądź razie przy budżecie 5k jedyne co uda ci się kupić nowe to 12 calowy MacBook lub 13 calowy MacBook Pro z 2015 roku, nowy Pro to koszt 7k. Do takiej pracy jak wykonujesz - właściwie każdy model się nada, kwestia tego co ci się bardziej spodoba. 12 ma mniejszy skok klawiszy i lepszą matrycę względem Pro z 2015 roku. Dodatkowo 12 calowy model ma także DUŻO lepszy układ audio niż jego większy brat, oferuję niestety trochę mniejszą wydajność poprzez zastosowanie pasywnego procesora, jednak przy twoich zadaniach - tak właściwie nie robi to żadnej różnicy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...