Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Proszę o ocenę poniższego zestawu:

MSI 870-C45 199,00

AMD Athlon II x3 450 257,00

Samsung 500GB F3 146,00

LG nagrywarka DVD 75,00

Gigabyte GTX 460 1GB 639,00 (opłaca się brać wersje 1GB czy lepiej tańszą 768MB ?)

OCZ Stealthxstream 2 500W 210,00

Corsair DDR3 4GB(2x2GB) PC1333 XMS3 CL9 160,00

CoolerMaster Elite 370 157,00

Razem 1843,00 + KW

Ewentualne zmiany, propozycje najlepiej gdyby nie przekraczały znacznie powyższej kwoty. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Link to post
Share on other sites

Ogólnie zestaw jest bardzo dobry i wydajny. Ja jedynie postawiłbym na mocniejszy procesor - Athlon II X4 640

http://www.agito.pl/procesory/amd-athlo ... 94439.html

 

A co do karty graficznej to którą wersję wybierzesz to i tak będzie bardzo dobrze ;) Ewentualnie jeśli nie lubisz odkręcać możesz kupić Radeona 6850 - wydaniejszy, ale znacznie słabiej się podkręca.

http://www.agito.pl/karty-graficzne/his ... 22853.html

Link to post
Share on other sites

Też zastanawiałem się nad athlonem x4, ale to wydatek ok 100 zł więcej a nie chciałbym ciąć na reszcie sprzętu, no chyba, że athlon x4 + gtx 460 768. Jednak myślę, że x3 + mocniejsza grafa będzie lepszym rozwiązaniem. Za jakiś czas dokupię chłodzenie, może uda się odblokować rdzeń. Co do radka to nie mówię, że jest zły, ale jakoś zawsze byłem za geforce'ami.

Link to post
Share on other sites

Wziąłem jednak tańsze goodramy, zawsze to parę złotych w kieszeni ;) Ostatecznie zakupiłem obudowę, dysk i napęd w ataniej.pl, resztę w agito i za całość wyszło ok. 60 zł mniej, więc cena mnie satysfakcjonuje. Teraz tylko czekać na przesyłki ;) Dzięki wszystkim za sugestie, pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...