Skocz do zawartości

karta graficzna


Recommended Posts

Co najwięcej http://allegro.pl/hd4670-hd-4670-ati-ra ... 00686.html ale w nic na niej nie pograsz ^^

Co to za złom?! I ta cena ja pier.... Nawet w 1280x1024 płynności nie zapewni.

Może od razu HD4890? ;)

 

To znajdź taki za 250 zł. :D

 

Tylko Radeon 4850 wchodzi tutaj w grę - może i pogra na nim w Full HD, ale wszystko inne będzie albo OFF albo LOW

Link to post
Share on other sites

Tylko Radeon 4850 wchodzi tutaj w grę - może i pogra na nim w Full HD, ale wszystko inne będzie albo OFF albo LOW

Mam kartę równoważną temu Radeon'owi i gram w FullHD i max detalach w dużo gier. Jakiekolwiek Anizo i AA jest wyłączone, fizyka też.
Link to post
Share on other sites

znałazłem radeona 5570 za 240 zł,dobry wybór czy zły,nie jestem maniakiem gier,

potrzebna mi jest karta optymalna.

 

Zły wybór - znacznie już lepszy byłby Radeon 4770

 

Mówię Ci - jeśli chcesz Radeona to w cenie 250 zł. tylko HD 4850 można brać pod uwagę.

Brawo - wymieniłeś najbardziej wymagające gry, które dławią karty za tysiaka ^^

No to nie mów mi, że grasz w Full HD - u mnie te gry działały w 1680x1050 z AAx4/8

Grasz w 1920x0180 na max w Mafię II na GT240? ;) (chyba bez Apexu jeśli już).

Link to post
Share on other sites

Grasz w 1920x0180 na max w Mafię II na GT240?

Od kiedy w moim profilu jest GT240? Pisałem wcześniej że dałem 240 złotych za GTS'a BTW ;)

 

Nawet mi nie porównuj jakiegoś GT240 to mojego cudeńka. A jak gram w Mafię i inne gry pisałem wcześniej, nie będę się specjalnie dla Ciebie powtarzał. Nie moja wina, że nie czytasz ze zrozumieniem.

Link to post
Share on other sites

Nie istnieje coś takiego jak ustawienia "na maks" bez AA/AF. Nie można powiedzieć że coś jest wszystkim, bez czegoś. Można grać co najwyżej na maksymalnej jakości tekstur, bez filtrów i "upiększaczy", ale wówczas nie są to maksymalne ustawienia jakości grafiki.

 

Żadna karta za 250zł nie nada się do rozgrywki w rozdziałce fullhd. Co by tutaj nie starali siię niektórzy "eksperci" wciskać. 1080p dławi karty ponad 2krotnie droższe vide GTX 460 i trzeba się z tym stanem rzeczy zwyczajnie pogodzić. Inna para kaloszy to produkcje źle zoptymalizowane tj. Crysis, Metro 2033, czy GTA IV (chociaż tutaj 1-wsze skrzypce gra CPU), gdzie karty segmentu hi-end (GTX 480, GTX 570, GTX 580, R6970) potrafią dostać po plecach.

 

Lightning: Metro 2033 ci działało w 1680x1050 z AAx4 na 8800 GT? Pałasz sympatią do PowerPoint'a, czy jesteś drugim Copperfield'em?

Link to post
Share on other sites

Nie istnieje coś takiego jak ustawienia "na maks" bez AA/AF.

Może dla Ciebie nie istnieje... Przykro mi z tego powodu. Na max czyli na maksymalnych detalach. Filtrowanie itp. to inna sprawa. Poza tym ile mam powtarzać, że gram w FHD na max detalach bez AA/Anizo itd.? Czy jesteście naprawdę tak bardzo ograniczeni i nie możecie zrozumieć moich wypowiedzi? A skoro ja gram w FHD (z nowymi grami będzie różnie, wiadomo) a mam kartę wydajnością odpowiadającą HD4850 to jest to jakieś odniesienie dla autora co ma kupić.
Link to post
Share on other sites

Z logicznego punktu widzenia zdanie "gram na max, ale bez czegoś tam" pozbawione jest sensu. Jeżeli masz listę zakupów (trywialny przykład), nie możesz kupić wszystkiego ale oprócz śmietany, bo wówczas tak na prawdę nie będzie to już całość, czyli nie będzie odpowiadało pojęciu "wszystkiego".

 

Nie, nie jesteśmy ograniczeni. To ty składasz zdania których druga część składowa jest zaprzeczeniem pierwszej i jeszcze się wykłocasz że jest inaczej.

Link to post
Share on other sites

W logice mniej języka polskiego aniżeli matematyki,a już o filozofii nie ma tu jakiejkolwiek mowy ;) "Ty" z dużej litery? A co ja list piszę, czy posta na forum? Nie jest to unormowane, zdefiniowane żadną regułą i zależy od osobistych chęci ^^

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...