Skocz do zawartości

Zerkniecie na mój cpuid ?:)


Recommended Posts

Sam cpuid mało mówi. Podaj screena z Orthosa (przynajmniej 10 min z blend testu priority 9) do tego temperatury mierzone core temp/real temp i napisz jakie masz chłodzenie. a co samego cpuid - od Everesta lepszy do tego jest CPU-Z.

 

A samo taktowanie jak na ten procek jest niskie, jeszcze powinieneś z niego sporo wyciągnąć.

Link to post
Share on other sites

chłodzenia mam boxowe :) dlatego tylko 2 i 7 Ghz mam zamiar kupić na dniach Pentagram Freezone HP-120 AlCu Karakorum ale to już trochę przereklamowane myślę nad czymś nowszym tymu Scythe ninja 2 ale ma trochę za duże gabarety więc co byś mogli poradzić?

Link to post
Share on other sites

miło mi to słyszeć zwłaszcza że to moja płyta główna ktura pochodzi za radzej nie nadającą się płytkę do oc

teraz mam problem z mostkiem na płytce teraz przy zminilazowanym crysisie 58c zurzycie cpu 98~95procent temp procka 55c musze też momyśleć nad chłodzeniem mostka północnego :)

Link to post
Share on other sites

Podaj nam ten zasilacz, już po 18 :P I jak byś mógł, screeny z cpu-z oraz orthosa po kilkuminutowej pracy :P

 

Co znaczy na sucho :)

 

edit: Zasilacz nie jest taki zły, nie masz bardzo wymagającego sprzętu, powinien wystarczyć :pajac: Co do pasty to taka będzie dobra: http://www.komputronik.pl/Podzespoly_PC ... ,id,46939/ :)

 

idę na rower, trzeba się poruszać :) pozdro, Y0ddh4

Link to post
Share on other sites

ale ja mam kitowego fila 500w podobno jest dupny* choć niewiem dlaczego chyba poczekam aż dostarczą mi coler jaką i paste termo przewodząncom polecacie?

 

 

 

każdemu się zdarzy mała literówka myślę że twoja arogancja nie jest tu potrzebna :/j

 

wracając do tematu secreen przepraszam że taki amatorski ale nie miałem żadnego programiku wyciołem w paincie :)

 

http://img87.imageshack.us/img87/7241/idlen.jpg

 

full temp w stresie 57c średnia 55

Link to post
Share on other sites

Co do Karakorum - tak jak koledzy zauważyli dużo ludzi chwali bo po prostu jest dobre.

 

 

tylko kurcze one się przetaktowują automatycznie a nie moge się doszukać opcji gdzie przestawić na manual

Musisz znaleźć opcję: Set Memory Clock i tam ustawiasz dzielnik (nominalnie 3.33x dla pamięci 667, 4.00x dla 800 i 5.33x dla 1066, a przy podkręcaniu proca przez FSB mnożysz dzielnik przez wartość FSB).

 

Feel niestety nie nadaje się do OC, wypadało by oprócz chłodzenia zmienić też zasiłkę.

 

Pastę polecam Arctic Cooling MX-2, bo jest tania, a przy tym bardzo dobra.

Link to post
Share on other sites

ale ja mam kitowego fila 500w podobno jest dupny* choć niewiem dlaczego chyba poczekam aż dostarczą mi coler jako pastę termo przewodząncom polecacie?

Jeśli to Feel III, to przy twoim zestawie powinnien wystarczyć do OC, twoja karta graficzna i procesor nie pobierają wiele prądu.

Pasta - Arctic Silver 5. Dość wydajna, łatwo się nakłada, i nie zmienia konsystencji po dłuższym czasie użytkowania.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...