Skocz do zawartości

Smartfon ~700zł z jak najlepszym aparatem!


Recommended Posts

Witam!
Poszukuję smartfonu w cenie 600-700zł ( jeśli by naprawdę było warto max 900zł ) z jak najlepszym aparatem z tej cenie. Telefon zamierzam kupić na allegro lub strony typu x-kom. Nie chciałbym aby był za duży (5cali chyba będzie OK). Moje wymagania to aby działał płynnie bez lagów ( mam bzika na tym punkcie ), aby uruchomił podstawowe aplikacje, fb, snapchat, itp i może jakieś mniejsze gry. Bateria wystarczy aby wytrzymała 1 pełny dzień. Aha i wolałbym aby telefon był nowy.
Przejdę teraz do tego na czym najbardziej mi zależy - aparat. Bardzo lubię robić zdjęcia, a także edytować je jeszcze podczas robienia zdjęcia, także zależało by mi na ustawieniach ręcznych typu iso, balans bieli, ekspozycje, czas naświetlania czy ostrość ( choć w tej półce cenowej chyba będzie ciężko, ważne aby robił ładne, ostre zdjęcia z dużą ilością detali ).
Z tego co sam przeszukałem internet to myśle o tych telefonach: hauwai p8 lite, xiaomi redmi 3s, honor 5x, galaxy a3, iphone 5s (no tu używka).
Jakoś żaden z tych telefon nie wyróżnia się "kozackim" aparatem.
Proszę o pomoc, co wy byście polecili? 

Link to post
Share on other sites

Jeśli możesz dołożyć do ok 900 zł, to zobacz sobie P9 Lite, na aukcjach znajdziesz go do tej kwoty.

Przykładowe aukcje (2 GB RAM)

 

 

 

Jak chcesz, żeby było płynniej, tu masz wersję 3 GB RAM

http://allegro.pl/huawei-p9-lite-vns-l31-rom16gb-ram3gb-nowy-czarny-i6648417294.html

 

Zobacz również Xiaomi Redmi 3S 3/32. Jeżeli chcesz mieć gwarancję realizowaną w Polsce to szukaj np. w x-kom, rtv euro agd

 

Porównanie aparatów 

 

 

Porównanie video w 1080p

 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dzięki wielkie za tak obszerną odpowiedź :) Bardzo fajna ta stronka z porównywaniem kamer, przyda się. Widzę za ta kamerka w redmi 3s wcale nie jest taka zła jak niektórzy pisali. Chyba się zdecyduję właśnie na ten telefon, prawdopodobnie kupię w x-komie, 24msc gwarancji przyda się.

Dzieki jeszcze raz. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...