Skocz do zawartości

Nowe mobo i problem z instalacja W10 > klisze> plz help


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez kafejaxx44,

Recommended Posts

na ssd. intelu 520 120GB. podlaczony pod SATA 5. Byl testowany na Sata 1, 2,7. Nie chce robic instalki z tego dysku bo jak mi sie zablokuje w tym samym miejscu co teraz z pendriva to bede mial juz bezuzytecznego blaszaka totalnie. 

 

Powstal pomysl zeby jednak sprobowac wyjac kosc RAM i zobaczyc czy z nimi nie ma problemu - jutro to zrobie. 

 

To jest prezentacja z ustawien plyty (

). Moze znajdziecie tam jakis blad. Ilosc tych usb to jest tylko do zdjec. Jak instaluje to klawiatura i mysz do jedego do drugiego pendrive w  USB 2.0. 

Panowie z MSI mi odpowiedzieli na maila i powiedzieli ze taki komunikat nie powinien sie wyswietlac. Zastanawiam sie czy nie jest czas na gwarancje?

Edytowane przez pieczur
Link to post
Share on other sites

Funkcja Legacy USB Support-Enabled, Funkcja WIndows 8.1/10 WHQL Support-Enabled, funkcja X.M.P-Enabled, profil 1 lub 2 w zależności od tego jakie taktowane masz pamięci. Ta ostatnia jest bardzo ważna. Jeśli to nie pomoże zrób ClearCMOS(wyciągnij baterię bez podłączonego zasilania 230V) może ta płyta ma jakieś ustawienia, które powodują problem i ustaw wszystko od początku. 

Link to post
Share on other sites

Panie i Panowie, problem rozwiazaliśmy. 

 

INSTALKA Z DVD POSZLA JAK ZŁA. D*Z*I*A*Ł*A* !!! Poprostu, podlaczyłem DVDROM wypalile i vuala.  

 

Własnie leca procenty, pieknie w AHCI. 

 

Co wy na to ?

 

Dziekuje wszystkim uczestnika za pare dni wsparcia technicznego w tym ciemnym dla mnie czasie. 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...