Skocz do zawartości

Klawiatura gamingowa mechaniczna do 700zł


Recommended Posts

Witam poszukuje klawiatury gamingowej wysokiej jakości. Myszke mam razera nie rozumiem oczywiście czemu ludzie tak hejtują te produkty dlatego piszę temat by poznać najlepsze typy. Ważny dla mnie jest design i podświetlenie od razu dziękuję za klawiatury wyglądające jak deska do krojenia.

Link to post
Share on other sites

Logitech G810, aktualnie jest promocja na tą klawiaturę w x-komie po wpisaniu kodu "okazja". Koszt 479zł, w innych sklepach internetowych 649~810zł

Zakupiłem tą klawiaturę dzisiaj z odbiorem osobistym. Posiadam ją krótko bo tylko kilka godzin. Pierwsze wrażenia pozytywne, jest dobrze spasowana, cicha i nie mam jej nic do zarzucenia. Jest to moja 6 klawiatura mechaniczna i uważam, że w tej cenie to bardzo dobra opcja. Z wad to osobiście brakuje mi aluminiowej obudowy tak jak w mojej tesoro coladzie.

 

Co do klawiatur razera to mam mieszane odczucia. Ostatnią klawiaturę od nich zakupiłem kilka lat temu, był to blackwidow 2013 w wersji Battlefield. Po 6 miesiącach od zakupu kilka klawiszy działało z opóźnieniem, kolejne wpisywały podwójnie lub potrójnie. Wysłałem klawiaturę do sklepu, który przesłał ją do serwisu. Serwis działa poprawnie wymienili wadliwą klawiaturę na nowy egzemplarz. Po kilku miesiącach od odebrania nowej klawiatury zaczęły się z nią identyczne problemy jak z starym egzemplarzem. Ponownie serwis i nowa klawiatura. Niestety 3 sztuka też raczyła mnie obdarować swoimi ukrytymi wadami. Pech chciał, że po okresie gwarancyjnym.

 

Nie hejtuję razera, gdyż nie wiem jak sprawują się aktualne wersje klawiatur. Osobiście nie kupiłbym ponownie klawiatury od nich.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...