Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć mam pare pytań: 

Dzis zrobilem reset telefonu do ustawien fabrycznych, i  nie moge teraz zainstalowac snapchata, pokazuje mi "Urzadzenie jest nie jest zgodna z systemem." Przed resetem wszystko działało bez problemu... Mozna to naprawic?

Pytanie numer dwa, dlaczego na snapchacie jakosc zdjec, jest tragiczna, a filmikow nie da sie nagrywac? Nie da sie tego poprawic? Aparat tylni 8mpx przedni 2mpx.

Ostatnie pytanie, czy da sie zainstalowac np android 5.0 jak na telefonie mam 4.4.2? Da sie wgl samodzielnei robic takie aktualizacje?

Link to post
Share on other sites

Telefon marki krzak, to tak jest. Na takie fony nawet nie ma systemów takich jak cyan bo się to nie opłaca tworzyć. Aktualizacje jak łaskawy producent wyda to będziesz miał, w co wątpię. Snapchat jest od 4.1 w górę a zaktualizował się Sklep google?

Link to post
Share on other sites

Telefon marki krzak, to tak jest. Na takie fony nawet nie ma systemów takich jak cyan bo się to nie opłaca tworzyć. Aktualizacje jak łaskawy producent wyda to będziesz miał, w co wątpię. Snapchat jest od 4.1 w górę a zaktualizował się Sklep google?

Nie zaktualizował, ale teraz zrootowałem androida, i aktualizuje market helper, jak nie drzwiami to oknem. Faktycznie, marka krzaczek, widać że chcą tylko kase, osobiście 2 raz bym ich nie wybrał, wgl nie troszczą się o klienta, 0 podkreślę 0 aktualizacji..

Link to post
Share on other sites

Ale z ceną w Polskim Chińczyku nie idzie jakość, w Markowych Chińczykach czy Samsungach jednak masz jakość wykonania. Teraz będę wysyłał K&M Mist nie widzi wifi zrywa a stoi się obok routera a teraz w gratisie masz pełną baterię przeglądasz neta i nagle boom reset i pusta bateria. Przy pierwszej próbie z Wifi oni nie widzieli problemu, ciekawe jak teraz będzie? dziewczyna powiedziała że nigdy preudo Firmy nie kupi. Szwagier kupił ode mnie nie dawno mojego Neo V to nawet baterii nie musiał wymieniać. A fona używałem ja, potem matula i leżał.

Edytowane przez kamil_18_19
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...