Skocz do zawartości

Windows 8 błąd uruchamiania, czarny ekran


Recommended Posts

Cześć, znajomy dał mi dziś laptopa, w którym nie startował Win8, z tego co mówił to laptop został na siłę wyłączony podczas aktualizacji... :o
Po wielu próbach automatyczne naprawianie systemu poradziło sobie, przy okazji naprawiając jakieś pliki na dysku (chkdsk się tym zajął), myślę sobie super, wszystko działa, pojawia się ekran logowania, wpisuję hasło, enter i nic... widzę czarny ekran i kursor.

Oczywiście próbowałem Alt+Ctrl+Del i wybierając menadżer zadań chciałem uruchomić proces explorer.exe, tylko pojawiło się jedno ale... Menadżer zadań się nie uruchamia, pojawia się okno, po czym widnieje napis brak odpowiedzi i okienko się zamyka. Uruchamiając komputer w trybie awaryjnym problem dalej występuje, jedyna zmiana to taka, że przy próbie odpalenia menadżera zadań dodatkowo pojawia się taki komunikat :
http://i.imgur.com/zxzqf3P.jpg
Raz podobny błąd wyskoczył mi jeszcze tylko odnośnie procesu explorer.exe. Ma ktoś jakiś pomysł jak sobie z tym poradzić ? Czy po prostu zrobić formata i się nie cackać ? Chociaż wolałbym jakoś ożywić obecny system jeśli się da. Z góry dzięki za pomoc :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...