Skocz do zawartości

Gsync + GeForce GTX 970


Recommended Posts

Witam

Mam pytanie techniczne dotyczące technologi gsync. Planuje zakup monitora Asus PG279Q.

Mam karte GTX 970 Gaming od Gigabyte. Karta niestety nie posiada wejścia display port (co jest karygodne dla takiej karty) a to wejście jest wymagane do działania gsync. Czy zastosowanie przeplotki HDMI - DISPLAY pozwoli mi na bezproblemowe działanie gsync? Czy stosuje ktoś taką kombinację? Ewentualnie jakieś inne rozwiązanie lub jeśli przeplotka jakieś konkretne modele?

 

Dzięki za wszelką pomoc

Link to post
Share on other sites

Graphics Processing

  GeForce GTX 970 Core Clock Boost:1354 MHz/ Base: 1203 MHz in OC Mode
Boost:1329 MHz/ Base: 1178 MHz in Gaming Mode Process Technology 28 nm Memory Clock 7Gbps Memory Size 4 GB Memory Bus 256 bit Memory Type GDDR5 Card Bus PCI-E 3.0 DirectX 12 OpenGL 4.4 PCB Form ATX Digital max resolution 4096 X 2160 Analog max resolution 2048 x 1536 Multi-view 4 I/O Dual-link DVI-I / Dual-link DVI-D / HDMI / DisplayPort*3 Card size H=39 L=299 W=114 mm Recommended PSU

550W(with one 6-pin and one 8-pin external power connectors)

 

 Ta karta posiada 3 gniazda DP

Link to post
Share on other sites

Loool, wybaczcie panowie - sprawdzałem dokładnie tylny panel ale nie przyszło mi do głowy że coś co wygląda jak jakieś mocowanie karty może być zaślepką do tych portów (kompa składał mi znajomy nigdy się tym nie interesowałem, nie widziałem display wiec myślałem ze go nie ma). Tak, śmiejcie się, idiota^^. W każdym razie wielkie dzięki za szybkie naprowadzenie. Nawiasem jeśli ktoś będzie znał odpowiedź na pytanie z przeplotką HDMI - Display której nie ma na karcie w kwestii działania technologii gsync (stosuje u siebie lub próbował) może się wypowiedzieć. Przewertowałem google, niewiele jest o tym. Nvidia też się do tego nie odnosi. Może się komuś przyda. Pozdrawiam ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...