Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 3 tygodnie później...

Zakup DAC'a przesunie się w czasie trochę, ale pojawiła się używka Cambridge DACMAGIC PLUS jak on wypadnie na tle X1S? W opisie jest impedancja wyjściowa <50 Ω dalej Rekomendowana impedancja słuchawek 32 Ω do 600 Ω. Oczywiście wciąż to będzie podłączone pod AKG K712 Pro

 

Warto się tym urządzeniem zainteresować?

Link to post
Share on other sites

Od ponad 2h nie ściągam słuchawek z głowy tak mi się podoba nowa zabawka, jestem ciekaw co dodatkowo da wymiana słuchawek :D

 

http://tass.glogow.org/pc-mod/aq/10.jpg

 

Jedyne czego na chwilę obecną nie jestem w stanie zrozumieć to dlaczego nie jestem w stanie ustawić trybu usb 2.0 by był dźwięk czy jest to kwestia kiepskiego kabla USB od drukarki. Na 1.0 mam ustawione zgodnie z instrukcją 24 bity i 96kHz a po przestawieniu na 2.0 i ustawieniu 24 bit i 192kHz czy 96kHz nie mam dźwięku. Sterowniki są najnowsze 3.26

 

I druga sprawa podłączyłem kablem optycznym komputer do daca i czy usb też musi być podłączone. Bo bez niego komputer nie wykrywa urządzenia. I przy obu podłączeniach gdy wybieram źródło Digital1 gdzie podłączony jest kabel optyczny również mam ciszę. Czy w kompie muszę coś jeszcze ustawić, płyta główna to MSI MPOWER Z87

 

I ostatnie dwa pytania na dziś :D jaki kabel RCA 2-3m polecicie i czy ten kabel optyczny wart jest zakupu? http://allegro.pl/kabel-optyczny-t-t-digital-3d-audio-cx-htp102-2m-i5911690875.html bo ten co mam jest trochę za krótki.

Link to post
Share on other sites

Z tymi Kilohercami, to się nie zapędzaj, o ile nie masz plików muzycznych faktycznie w wyższych wartościach.

I ostatnie dwa pytania na dziś :D jaki kabel RCA 2-3m polecicie i czy ten kabel optyczny wart jest zakupu?

Powinien się sprawdzić, sam zobaczysz czy zagra lepiej niż po USB.

I ostatnie dwa pytania na dziś :D jaki kabel RCA 2-3m polecicie

Jak do zwykłych głośników, to na pewno nie drogi i nie Chińskie tanie, cienkie sznureczki.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...