Skocz do zawartości

Telefon do 1100 zł. Może Huawei P9 Lite??


Recommended Posts

  • mój budżet : 1100 zł

  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : sklepy internetowe, allegro, może elektomartket

nówka czy używka : nówka

preferowany rozmiar wyświetlacza : 4.5 - 5,5 

preferowany system mobilny : android

do czego będę używać urządzenia : internet, sporadycznie gry i fotografowanie, do aplikacji sportowych, np. endomondo

najważniejsze wymagania : płynnie działający system, dobry GPS do aplikacji typu endomondo i nawigacji, LTE - bardzo ważne

wymagania dodatkowe: rozdzielczość powyżej 400 ppi i żyroskop żeby można było trochę w VR się pobawić ale nie jest to konieczne

 

Myślałem o alcatelu idol 4 albo huaweiu p9 lite.

Fajnie jakby ktoś kto posiada te telefony albo używał wypowiedział się co o nich sądzi i jak działają.

Z góry dziękuje za pomoc.

 

Link to post
Share on other sites

W takim razie szukaj P9 Lite, z 3 GB RAM, na allegro, są to telefony z innej dystrybucji (zagranicznej), ale Huawei odpowiada na to tak

 

 

"Telefony z dystrybucji zagranicznej są w Polsce serwisowane, aczkolwiek na nieco innych zasadach. Nie przysługuje im usługa door-to-door, w razie wystąpienia usterki należy kontaktować się bezpośrednio z serwisem. Naprawa może również potrwać dłużej niż regulaminowe dwa tygodnie, jeżeli zajdzie potrzeba zamawiania za granicą części wymiennych. "

 

Link to post
Share on other sites

Z polecenia użytkowników z tego forum kupiłam Huaweia p9 lite. Dobry telefon, nawet bardzo dobry. Jakość zdjęć zaskoczyła mnie pozytywnie. Jestem bardzo wymagającą osobą, jeśli chodzi o ten temat, także to na plus. Działa sprawnie. Mam go stosunkowo krótko, aby zachwalać, ale to, co rzuciło mi się w oczy to mało wydajna bateria. Może to przez moje użytkowanie bo praktycznie cały dzień jestem podłączona pod wi-fi lub dane komórkowe, ale te 20h wytrzymuje :) Jeszcze to, co jest dla mnie znakiem zapytania, a może to być ważną kwestią (a może ktoś zna odpowiedz na to pytanie) - nie wiem jak i czy w ogóle można przerzucać aplikacje z pamięci wewnętrznej na zewnętrzną. Nie znalazłam takiej opcji (LG i Samsungi na pewno mają takie opcje). 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...