Skocz do zawartości

GTX Zotac 1070 AMP Extreme - pomoc


Recommended Posts

Witam wszystkich. Otóż mam pewien problem z kartą , którą zakupiłem jakieś 13 dni temu. Posiadam na nią 5 lat gwarancji.Jedno mnie w karcie denerwuje , mianowicie przedstawie to na zdjęciach. Osoby które o to pytałem , mówiły, że to nie ma wpływu na ndziałanie karty , a jedynie estetyka jest troszkę gorsza. Co wy o tym sądzicie? Czy warto wysyłać na gwarancje? http://www33.zippyshare.com/v/ZxEZMNED/file.html http://www33.zippyshare.com/v/QBscSAUe/file.html

Edytowane przez sjokoladeboEfrag
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Witam, nie chcę zakładać nowego wątku, a  muszę po prostu wiedzieć : czy ktoś może podać dokładne wymiary karty zotac gtx 1070 amp extreme ? Chodzi mi przede wszystkim o grubość, karta ma świetną specyfikację natomiast moja płyta może ja całkowicie dyskwalifikować, gdyż karta zabiera zbyt dużo miejsca (ponoć prawie 3 sloty) - MSI Z77A G43.

To co znalazłem to:

Długość 32,5 cm

Szerokość 14,8 cm 

Grubość -  -------

Edytowane przez dxh11
Link to post
Share on other sites

Masz normalną płytę główną w standardzie ATX. Nie masz się czym przejmować. Jest tam przecież sporo wolnego miejsca. Napewno nie zasłoni ci tego drugiego niebieskiego PCI-E x16, jeśli o to ci chodzi.

Edytowane przez ReznoR
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No właśnie przyjacielu, nie do końca tak jest - problem stanowi u mnie karta dźwiękowa i karta sieciowahttp://imgup.pl/di/NHPG/msi-22.jpg


Podejrzewam że jeśli karta wejdzie to na styk (czy może ktoś podać grubość ?) to od karty już powiedzmy tej sieciowej (wyjmę dźwiękówkę) oddzieli ją jakieś 3 cm ? nie za blisko trochę ?


Edit: Nie chce mi się trochę wierzyć, w tym momencie mam HD 7970 od GIGUS'a i odległość jaka dzieli ją od drugiego slotu PCI-E to jakieś 3-4 cm, po zdjęciu tej karty wydaje mi się że Zotac zasłoni spokojnie drugi slot PCI-E a wtedy od dźwiękówki będzie dzielić ją jakieś 2 cm nie więcej...

https://elchapuzasinformatico.com/wp-content/uploads/2016/07/Zotac-GeForce-GTX-1070-AMP-Extreme-22-740x538.jpg

Link to post
Share on other sites

Ale jak mam zamierzyć grubość czegoś czego nie posiadam ?

Nie jestem autorem wcześniejszego tematu, więc nic nie zmierzę prócz tego co mam.

 

Piotr - niech będzie, ale i tak potrzebuję tego trzeciego wymiaru - sorry, ale w racie czego nie mam zamiaru potem bawić  się z kablem ethernet (dźwiękową jeszcze bym przebolał).

 

Nie otwierając już nowego tematu, oprócz Zotac'a co jeszcze moglibyście polecić. Zauważyłem że dużo osób posiada właśnie Palitki, ja osobiście miałem tylko raz kartę tej firmy - Palit GTX 560 Ti i strasznie mi się grzała, i dość głośno pracowała, jednak w tym wypadku w/w czynniki na pewno zostały wyeliminowane. Szukam czegoś również z dłuższą gwarancją, w przypadku Zotac'a można przedłużyć ją aż do 5 lat  rejestrując online. Wiem również że taka sytuacja ma miejsce w przypadku karty EVGA FTW, aczkolwiek czytałem na benchmarku że były problemy z temperaturami i karty często się paliły. Nie pamiętam już czy czasami nie chodziło o niereferenty... Szczerze mówiąc wybór jest duży, AMP Extreme to połączenie długiej gwarancji, niezłej kultury pracy a dodatkowo konstrukcji z całkiem fajnymi "zegarami" ;) Czy znajdzie się jakiś zamiennik, coś co możecie polecić z czystym sumieniem ?

Edytowane przez dxh11
Link to post
Share on other sites

Nie zauważyłem że nie jesteś autorem hehe

Wymiary: 325 x 148 x 55 mm

 

Ja osobiście posiadam palita gamerock 1070 i szczerze ''kulturalniejszej'' karty w życiu nie miałem. Ustawiłem sobie krzywą wentylatora tak aby karta nie przekraczała 60c i jest cisza(max 50% prędkości wentylatora).

Edytowane przez pietrov
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Spoko, właśnie dlatego czasami lepiej napisać nowy temat, żeby nie wprowadzać ludzi w błąd, lub w ogóle zainteresować ich tematem, ale nie chce mi się potem czytać ileż to razy temat był wałkowany od paź/list 2016 roku.

 

No właśnie dużo osób ma tego gamerock'a, i w zasadzie karta jest spoko (nie zależy mi w ogóle na tym żeby karta świeciła na pie******d kolorów) tylko miała  dobre osiągi i przede wszystkim nie była awaryjna.Dodam tylko że kompletnie nie przeszkadza mi to czy karta chodzi głośno jak odkurzacz czy cicho jakby jej w ogóle nie było. Wracajac, - (nie)stety od premiery GTX'ów wszyscy je tylko chwalą ( jakiego modelu bym nie wybrał) i strasznie ciężko podjąć decyzję. Zżera mnie też ciekawość czy jednak warto dołożyć do Zotaca (kilka 4-6 FPS więcej) inni zaś twierdzą że te - średnio 250 zł - nie jest ich warte. No ale tak jak pisałem wcześniej Zotac oferuje jeszcze tą gwarancję (w razie czego łatwiej by mi było sprzedać ją za te 2 lata,  gdybym zmieniał platformę), ponadto raczej nie zmieniam kart - jeśli jakąś kupię to siedzi ona u mnie nie krócej niż 3 lata. Wybór jest naprawdę ciężki, bo czego bym nie wybrał, tak naprawdę powinno być w porządku.

Edytowane przez dxh11
Link to post
Share on other sites

Jeżeli faktycznie nie zamierzasz sprzedawać niedługo karty to można dołożyć do tej dłuższej gwarancji(w sumie jak będziesz ją sprzedawał za 4 lata to pewnie warta będzie jakieś grosze więc czy ja wiem... :D) . Ja z kolei może wymienię swojego gtxa na nową vege jeśli pokaże klasę hehe taki trochę jestem czerwony fanboy :D

Edytowane przez pietrov
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...