Skocz do zawartości

Komputer pod stream ~800f (4000zł ebay/amazon)


Recommended Posts

Witam.

 

Pół roku temu założyłem sobie że w weekend Black Friday zakupię sobie wymarzony PC pod stream jednakże wybór jest ogromny a ja jestem troszeczkę do tyłu z nowościami i nie wiem co wybrać. Przeglądając już pare dni doszedłem do wniosku że poproszę o porady. Chciałbym kupić PC, który da radę streamować w jakości 720p głównie CS:GO i Path Of Exile ale sporadycznie czasami także nowe gry (zwykła jakość, bez ultra). Budżet wynosi ok 800f (4000zł). Porównując ceny zauważyłem że najprawdopodobniej najlepsze ma użytkownik FreshTech na ebayu. To jeden z komputerów, który zwrócił moją uwagę:

http://www.ebay.co.uk/itm/Z170-I5-6600K-Quad-Core-Gaming-Pc-Computer-1tb-16Gb-GF-GTX-1060-6GB-Prime-/121761688800?hash=item1c598fece0:m:mSzCzEiBvD4fRqmKbMVKoOA

 

Wydaje mi się, że procesor jest ok, karta też. Nie wiem czy coś słabszego a tańszego, także poradzi sobie ze streamem i mniej wymagającymi grami przez następnych kilka lat. Jeśli tak to proszę o opinie. Dzisiaj zakupiłem dysk SSD: https://www.amazon.co.uk/Crucial-MX300-Internal-Solid-Adapter/dp/B01IAGSD68/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1480321912&sr=8-2&keywords=crucial+mx+300

 

Myślę, że przez jakiś czas 500gb ssd wystarczy na wszystko więc od komputera odejdzie dysk SSD i HDD (najwyżej HDD dokupię). Rozmawiałem już także z FreshTech i mówi, że wszystkie części jak najbardziej może zastąpić innymi, wystarczy tylko napisać.

 

Dziękuję serdecznie i proszę o opinie. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...