Skocz do zawartości

Monitor 23-24" do 600 zł (PS3)


Recommended Posts

Cześć, szukam monitora min 23". Wolałbym 23.5, 23.6, 23.8 lub 24", ale 23 tez sie zadowole :)

Musze w nim miec:

-full hd

-IPS/PLS

-HDMI

-Wyjscie audio/sluchawkowe do podlaczenia glosnikow

-fajnie jakby mial wbudowane jakies pierdziawki :)

 

Z 23" calowych celuje w nowego AOC'a i2369 albo nowego Asusa vx239h (1,5 roku gwarancji jeszcze, moge kupic za 420 zł) albo acera r231 za 629 zl

 

Przy wiekszych rozmiarach zawsze czegos brakuje i tutaj kompletnie nie mam rozeznania.

 

Bardzo prosze o polecenie czegos fajnego :)

 

Monitor bedzie uzywany do gry na PS3, w przyszlosci do PS4.

Link to post
Share on other sites

No to du*a :D 

celuję w S24F350FHUXEN, ale jestem na poziomie ustalania czy posiada on wyjście audio. Specyfikacja samsunga mówi, że nie, na niektórych stronach, że tak, a zdjęcie tyłu monitora mówi mi, że chyba ma ;)


Jednak nie ma wyjścia słuchawkowego - potwierdzone w samsungu. To tylko "atrapa", bo ponoć obudowa jest z innych modeli i jest zaślepione. 
Proszę więc o inną propozycję. Widzę, że naprawdę nie ma tego dużo...Asus odpadł ze względu na tragiczny backlight w tym konkretnym egzemplarzu http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/sad.gif
AOC ma 23" i brak flickerfree. 

Może philips 23,8" 240v5? 

Link to post
Share on other sites

Dzięki za propozycje  :)

A może Acer R231 za 629 zł? to samo co AOC, ale ma flicker free, no i oglądłem go w saturnie i szczerze mówiąc jasność, kolory i kąty padania miał ponadprzeciętne w porównaniu do monitorów obok.


Podsumowując całą dyskusję:

 

Przejrzałem już chyba cały internet, ale ciężko mi sie na cokolwiek zdecydować. Czego oczekuję od monitora:

 

 - 23-24" 

 - HDMI i koniecznie wyjścia audio/słuchawkowego do podłączenia głośników

 - matrycy IPS/PLS

 - akceptowalnego ips glow/backlight lighting (może jakieś modele mają mniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia? Jak trzeba to kupię kilka egzemplarzy :))

 - jakby były jakieś wbudowane pierdziawki to byłoby ok, ale to chyba najmniej istotny element

 -flicker free - AOC byłby świetny gdyby nie jego brak. Nie wiem czy tak bardzo się na tym skupiać i koniecznie celować w monitor z FF. 

 

Na oku mam:

 

AOC i2369vm - niestety bez flicker free. 

Acer r231 - niby wszystko ma, ale cena nie do końca mnie przekonuje

Philips 240v5qdab/00 - wszystko oprócz flicker free w dobrej cenie

Jakieś modele LG/Samsunga - niestety nie widzę żadnego, który by mnie przekonał

Asus VX239H - cena nowego troche za duża, a ten którego mogłem kupić za 420 zł ma chyba ciut za duży BL

 

 

Moglibyście coś jeszcze mi polecić?

Link to post
Share on other sites

Myślę że to jednak zdjęcie, widać że robione jest pod kątem. Skoro jest gwarancja, to mógłbyś go wziąć, ale w razie czego będziesz go musiał reklamować, nie wiadomo gdzie był kupiony i jak sprawnie sklep załatwi to z producentem, a nowy w sklepie to niecałe trzy stówy więcej, 

Link to post
Share on other sites

Troche bez sensu. Moze cos tanszego pod to ps3? Tak jak pisalem - do ps4 w pszyszlosci i tak planuje juz wiekszy tv. Wielkich wrazen na zadnym monitorze z gry na ps3 w 720p i tak nie bedzie.

Panowie! Bardzo prosze o szybka porade.

Udalo mi sie zarezerwowac wstepnie monitor 24" AOC 2436v bardzo malo uzywany za 90 zł. Tak jak pisalem - do ps3, wiec w sumie im taniej tym lepiej. Model w sumie bez szalu, ale wcale nie jakis stary. Czy to sie nada? Bardzo Was prosze o pilna ocene

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...