Skocz do zawartości

Recommended Posts

:) żadnym wąskim gardłem nie jest, a na pewno nie do gtx 970, nawet bez OC podejrzewam , ze ogarnia taką kartę na spokojnie - to  ,że w BF1 ci w jakimś miejscu z ostrym naparzaniem  w multi przytnie na 45 kl/s może byc od czegoś innego spowodowane, nawet jakiś proces w tle działający może do tego doprowadzić , druga sprawa mapa z bety lepiej działała niż inne mapy z pełnej wersji, w becie była pustynia, mało obiektów jednolity kolor wokoło, w pełniaku są tak zróżnicowane mapy, że ludzie na angielskich forach wypisują, że im dużo gorzej chodzi niż w becie (w sensie mniejszy fps w multi)

Link to post
Share on other sites

@k0chan 

Ja nie twierdzę który jest wydajniejszy ( 4670K bez oc to rzeczywiście podobny poziom). 

Stwierdzam iż miałem ten procesor ( tak jak autor ), mam nadal gtx970 ( jak autor) i miałem podobne odczucia podczas grania ( jak autor). Nie działo się to tylko w jednej grze. Występowało coś takiego na kilku grach, gdzie poziom detali, ilość włączonych w tle programów nic nie zmieniał. Ścinki ( większe czy mniejsze) występowały w różnych sytuacjach - niekiedy nawet specjalnie wracałem żeby sprawdzić czy to dana lokacja tak obciąża cpu czy nie. Nawet system jest ten sam teraz i wtedy. Starą i5 trzymałem na 4ghz. Ten na tą chwilę stock, jak będę miał chwile na testy to też powędruje ile da rade.

Edytowane przez Puciek15
Link to post
Share on other sites

Pobaw się directx ja długo męczyłem bf1 najpierw na mojej r9 290 w dx12 mam 70-100 fpsow na ultra w zależności od mapy w dx11  mam spadki nawet 30, testowałem też bfa na rx460 grafika tam uzyskiwała średni FPS na poziomie 45 klatek na ultra,  ale były ścinki prawdopodobnie z powodu małej pamięci (wersja 2gb),  bfa mam na twardzielu i szczerze mówiąc to bardzo szybko i płynnie chodzi.  

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...