Skocz do zawartości

Problem techniczny karty, albo gry.


Recommended Posts

Cześć. :)

Problem znowu dotyczy tej " GTX 460 2014 MB GDDR5/250bit ", albo i gry " Black Ops "

 

Karta Graficzna: GeForce GIAGABYTE GTX 460 1024 MB GDDR5/256bit

Orginalne taktowania karty: 715/1430/1800 ( Core/Shader/Memory ) 1050 mV

Moje O/C: 850/1700/1900 ( Core/Shader/Memory ) 1025 mV

CPU: Quad Q6600 3.07 GHz (zasilacz chyba markowy chieftec 600w )

 

W panelu sterowania NVIDIA: tryb oszczędzania energii-Preforuj maksymalną wydajność

 

Oto historia

Odpalam Black Ops-kampania/tryb współpracy (wszystkie patche/poprawki ściągnięte automatycznie przez Steam)

 

Wchodzę w tryb Zombie

mapa Kino Der Toten ( przyznam się mam cheaty if_use_ignoreammo ) ;)

gram gdzieś do 2-3 rundy, wszystko jest dobrze, wykorzystanie procesora 95%+, a wykorzystanie karty 40-70% i nagle zawiesza się obraz, obraz stoi w miejscu tak jakby zawiesiła się gra, czekam do 20sec. monitor się wyłącza po 3sec. się włącza i gra działa już normalnie, ale MA STANDARTOWE TAKTOWANIA 715/1430/1800 ( Core/Shader/Memory ) 1050 mV.

 

Gdy w panelu sterowania NVIDIA mam włączony tryb adaptycyjny ( wiecie tryb 2D, 3D lekki i pełne 3D)

To jest tak samo ja pisałem u góry tylko, że karta ma tryb 3D lekki 405/805/324

 

W innych grach tego nie ma jest wszystko dobrze, a czemu w tej tak jest

 

temp. w porządku wszystkich podzespołów

napięcia są w porządku

robione testy itp. i wszystko ok

Komputer czysty co dwa dni przechodzi depilacje

rejestr, też dysk czysty żadnych wirusów

Niech ktoś mi pomoże :help:

Link to post
Share on other sites

Co tu mówić graa tutaj nawala.. bo ja mam tak samo..ale w innych gra chodzi mi karta bardzo dobrze . Zobacz sobie ile będziesz miał w Crysis obciążenie GPU bo ja miałem 99% wiec raczej z karta wszystko dobrze a tak poza tematem ;o ja nie wiem co w tym Crysis jest ze karty sie tak pocą bo grafika dla mnie jest beznadziejna ;o .

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...