Skocz do zawartości

Dishonored 2 - nadal kiepski port czy to tylko ja mam jakieś problemy sprzętowe?


Recommended Posts

Gra chodzi dramatycznie słabo (na konfiguracji z sygnaturki). Żadna kombinacja ustawień nie pozwala na stałe 60 fpsów, nawet ze wszystkim na low (zwłaszcza w walce) są spadki w okolice 40, a czasem nawet 30 klatek, po zejściu z 1440p do 1080p jest lepiej, ale gra wygląda wtedy jakby wyszła na PS2.

 

Wiem, że na początku gra była niegrywalna na żadnym sprzęcie, ale wyszedł patch 1.1, co naprawił (podobno) bug z priorytetem procesów, wyszły sterowniki game ready od nvidii i fix do w/w sterowników i dalej jest koszmarnie. Co prawda niektórzy ludzie w neciku twierdzą, że u nich już działa, ale co z tego, u mnie nie działa. Ktoś ma jakiś pomysł o co może chodzić?

Edytowane przez iamnotreal
Link to post
Share on other sites

Właśnie czytałam na Kotaku, że w nocy wyszedł nowy patch beta, co niby ma pomagać na frame drops i stuttering, na reddicie ludzie twierdzą, że gra ma problem z gsync (co by wyjaśniało co nieco w moim przypadku) i że wyłączenie gsync pomaga. Jak wrócę do domu, to sprawdzę, czy faktycznie jest coś lepiej.


edit: pacz 4.5GB się stargał, wyłączyłam g-sync. Jest jakby lepiej, ale dalej mam dziwne spadki fpsów w niektórych momentach.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...