Skocz do zawartości

Motorola Moto 2 gen vs. Iphone 4s


Recommended Posts

Witam,
sprawa jest tego rodzaju, że wczoraj niestety mój Samsung J3 2016 upadł mi i padł wyświetlacz rozlał się...cena wyświetlacza i naprawy myślę że to coś ok 400/500zl ponieważ sam wyświetlacz to już 3 stówki z groszami.
Dlatego zastanawiam się czy jest sens naprawy czy kupić coś taniego i mieć spokój, do końca umowy u operatora, może w przyszłości naprawię Jkę jak będę mieć więcej funduszy :) Nie mam na tel. istotnych danych dlatego rozważam kupno innego smartfona.
J3 był zdecydowanie dla mnie za wielki 5 cali to za dużo. Nawet rozmiar IP4s był by wystarczający ;). Ale czy warto kupić za 400zł stan bdb z 6 miesięczną gwarancją czy nie ma już sensu?Czy rzeczywiście tak "muli" na ios 9? Dla mnie ważny jest dostęp do internetu żeby szybko wczytywał strony, stosunkowo dobrego aparatu(odpowiadał mi z j3, nie miałam zastrzeżeń) oraz aplikacji Spotify, Messanger, Instagram. 
Motorola to znowu 5 cali (może się przełamię ponownie) ale za to aparat całkiem niezły,ponoć płynie chodzi, no ale zdecydowanie brzydszy, nieładny designem w porównaniu do 4s, no i można wyrwać za 300zł/400z gwarancją(używka też). 
Dlatego moje pytanie co wybrać, jedyne co to boję się że 4s będzie wolny i będzie "mulił" stąd moje wahania . Dlatego proszę Was rady , jestem otwarta także na inne propozycje dotyczące innych modeli telefonów
Dziękuję z góry!

Link to post
Share on other sites

Faktycznie 4S spowolnił na nowszym sofcie.

Jeżeli nie zrazi Cię brak gwarancji to zobacz Nexus 5 / G2 / G2 Mini, można też zainstalować custom ROM i będzie śmigać.

Oki, bardzo dziękuję za pomoc, to tak ostatecznie 4S vs. G2 mini ?

 

Nie cytuj całych postów. // jutjub

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...