Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie!

Na początku 2017 roku (około 4 stycznia) mam zamiar zakupić nowe części, aby mieć możliwość grania w nowe tytuły (np. BF1) oraz móc streamować.

Za jakieś dwa tygodnie sprzedaje koledze części, tzn.: procesor(fx6350), kartę graficzną(r7 250 1GB GDDR5) oraz mobo(ASRock 970 Pro3 R2.0) za 600zł (myśle że cena jest odpowiednia).

Obecny sprzęt pod nowe gry sie nie nadaje, a podczas streamu ma problemy z płynnością OBS (procesor)

 

Zastosowanie komputera : Głównie gry, streamowanie

Maksymalna kwota : 2500-2600

Czy będę podkręcać sprzęt? : Nie, chyba że bedzie to potrzebne

Których części potrzebuję : Procesor, płyta główna, karta graficzna

Rozdzielczość mojego monitora : 1920x1080 a drugi 1440x900

Części z poprzedniego komputera :Dyski HDD 500GB i 1TB, obudowa, ram (12GB DDR3 HyperX), zasilacz

Specjalne wymagania : chcialbym moc grac w takiego BF1 na ultra i ponad 60klatek/s podczas streamu (chyba możliwe ;) )

Własna propozycja zestawu : Myślałem o używanym Xeonie X5650 z OLX (odbiór osobisty), mobo tak za 300 zł (dokładnego modelu nie jestem w stanie podać - wszystko na olx sie szybko zmienia), karta graficzna nowa - radeon RX480 8GB

 

Myślałem rownież nad i5 6600 wraz z płyta główna obsługująca DDR3 (bodajże gigabyte HD3)+ RX480, lecz moze to byc gorsze jesli weźmie sie pod uwagę streaming.

Edytowane przez Soplewski
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...