Skocz do zawartości

Gdzie oglądać seriale?


Recommended Posts

  • 4 tygodnie później...

tvso.pl

 

Najprościej jednak bo sam tak robie to pobrać z piratebaya odcinek bo tam najszybciej złapiesz, a napisy allplayer Ci automatycznie sciągnie i wrzuci jak masz napisy24.pl. Nie zrobią Ci wjzdu na chate, za to, że oglądasz nielegalnie seriale bez przesady ludzie :D

Edytowane przez szukamfona
Link to post
Share on other sites
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Jakiś czas korzystałam z cda i serialosy, ale ilość reklam, konta premium i cała reszta skutecznie mnie zniechęciły do tych stron i teraz mam Netflixa. Wychodzi całkiem nieźle jeśli chodzi o koszt, a nie trzeba przeczesywać internetu za każdym razem, gdy się chce zobaczyć jakiś film czy serial.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Teraz to już tylko Netflix, kiedyś jeszcze zdarzało się zalukaj, ale jakość to tam przecież wołała o pomstę do nieba. Warto wydać te 30 zł miesięcznie, tym bardziej, że seriale tam są super. Chociaż ja wydaję 13 zł, bo się składamy ze znajomymi w 4 osoby na konto czteroosobowe właśnie. Cena jak za darmo.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Na Netfilxie macie bardzo duży wybór seriali, wiem, że nie za darmo, ale abonament nie jest przecież wysoki. Szukanie co chwile nowych miejsc, zacinanie się, przerwy w pracy serwera, mnie to już dobiło... Lepiej już wykupić pakiet. Z serialami i filmami nie mam problemu, zawsze jakąś inspiracje znajdę na https://serialowy.info Już poczytałam o zapowiedziach kolejnych sezonów paru ulubionych seriali, więc pozostaje tylko czekanie.

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...