Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, chciałbym złożyć komputer ze starych części. Dołożyć tylko grafikę, dysk sSD i pamięć. Mój jednostka to : i7 870 2.93 8mb cache, płyta p55-udl lga 1156 gigabyte, pamięć 4 GB kingston DDR3 1333, dysk 1 tb 7200, obudowa wraz z zasilaczem chieftec 500w. Do tego chciałbym dołożyć nowa grafikę gtx 1060 palit jetstream, kolejne 4g pamięci, oraz dysk ssd 250 GB. Pytanie brzmi czy na tych podzespołach będe mógł grać w najnowsze gry ?

Link to post
Share on other sites

JA  moge poradzić ci coś 

ZRÓB OC PROCKA  

KUPIC TĄ 1060 

ZAINWESTUJ W MAX 12 GB RAM JAK TA WEJDZIE I SRU . 

 

W odpowiedzi  na twoje pytanie 

skup swoją uwagę na oc procka ,zrób upgrade do 3.50 dark rock 3 pro da rade więcej 

zrób oc karty po zakupie 

kupic jeszcze 8 gb ram 

Jak budzet ?> 

Link to post
Share on other sites

ten i7 bez oc jest wątłe i kulawe moc ukazuje po dobrym oc 

kup jakieś chłodzenie

ja od siebie polecę Arctic Cooling Extreene Rev.2 za 140zł

trzyma xeona na 55 C w GTA V i BF HL na stałym turbo 3,3ghz 

ale wraz z 1060 da rade w najnowsze gry w 60 fpsach ale oc cpu będzie potrzebne 

Edytowane przez tobexor
Link to post
Share on other sites

 

 

skup swoją uwagę na oc procka ,zrób upgrade do 3.50 dark rock 3 pro da rade więcej 

Poważnie ? ma zakupić sobie chłodzenie za blisko 350zł, wiesz chociaż w jakiej obudowie to siedzi, jaki ma konkretnie zasilacz, na jakim monitorze to odpali ?

 

 

ja od siebie polecę Arctic Cooling Extreene Rev.2 za 140zł

I co jeszcze polecisz ?

Opanujcie się z tego typu poradami w ciemno bo możecie tylko komuś zaszkodzić.

 

@@rybek15, zacznij od tego  http://forum.benchmark.pl/topic/130878-faq-zestaw%C3%B3w-kody-promocyjne/

Link to post
Share on other sites

 

 

ots18, dnia 15 List 2016 - 12:09, napisał: skup swoją uwagę na oc procka ,zrób upgrade do 3.50 dark rock 3 pro da rade więcej  Poważnie ? ma zakupić sobie chłodzenie za blisko 350zł, wiesz chociaż w jakiej obudowie to siedzi, jaki ma konkretnie zasilacz, na jakim monitorze to odpali ?

tu masz racje

 

 

I co jeszcze polecisz ? Opanujcie się z tego typu poradami w ciemno bo możecie tylko komuś zaszkodzić.

o co ci chodzi tylko poleciłem od siebie chłodzenie które jak na swoją cene jest bardzo dobre ciche i wydajne

870 to nadal dobry procesor ale niskie taktowanie go zabija przy 4ghz się budzi 

płyta jakaś super nie jest ale by lekko podnieść zegary jest w sam raz i nie będzie problemu w obudowie z dobrą cyrkulacją powietrza 

co do samego tematu autor pyta czy ten zestaw po dołożeniu 4gb ram i gtx 1060 pozwoli mu grać w najnowsze gry i odpowiedź brzmi TAK nie będzie miał problemu z najnowszymi grami z tym procesorem po lekkim oc 

Link to post
Share on other sites

 

 

tu masz racje

Nie o to tu chodzi, liczy się fachowa pomoc, a nie napisanie postu dla jaj jak to zrobił @@ots18, wyżej. 

 

 

 

o co ci chodzi tylko poleciłem od siebie chłodzenie które jak na swoją cene jest bardzo dobre ciche i wydajne

Ten dział nie służy do polecania czegokolwiek "mi pasuje to i dla ciebie będzie dobre", tym bardziej w ciemno gdzie zainteresowany nie podał całej specyfikacji PC. Tutaj rozdysponowuje się czyimiś pieniędzmi. Jeśli nie zdajesz sobie z tego sprawy to już twój problem.

Link to post
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za porady. Ja tylko chciałem uzyskać odpowiedź na moje pytanie. Obudowa posiadam chieftec wraz z zasilaczem chieftec gps-500a. Ponownie zadam moje pytanie czy gdy dołożę do mojego starego zestawu gtx 1060 palit jetstream oraz kolejne 4gb ddr3 i ssd, będę mógł grać w najnowsze gry ? Na przystępnych fpsach.

obudowa to Chieftec midi tower BH- 01B-U3 , MONITOR lg full HD 21,5

Link to post
Share on other sites

Wyzywacie , nie chwalicie ? 

Słuchajcie , kolega zaniedbał sam temat nie podając swojej specyfikacji od razu .Poleciłem mu drogie ,lecz dobre chłodzenie .8 gb ramu dodatkowo przyda mu się w przyszłości ,gdyby ktoś jeszcze nie zauważył z roku na rok wymagania pamięci jak i ram i vram są coraz wyższe .Za rok mówię że 10 będzie takie minimum . Oczywiście ram . 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...