Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć, poszukuje jakiegoś fajnego telefonu który będzie mi służyć z 3-4 lata. Na telefonie głównie przeglądam różnego rodzaju social media, wieczorem lubie puścić sobie jakiś film lub stream. Zależy mi też na bateri, wiem że teraz nie są one jakieś dobre ale żeby starczala bez problemu na ten 1 dzień przy dość wysokim użytkowaniu. Przeglądając telefony to myślałem nad takimi modelami jak Xiaomi Mi5 lun Iphone 6s :D Co sądzicie? Najbardziej przekonany jestem do iphone ale nigdy nie mialem ios i nie wiem jak ten system się sprawuje, czy się zacina i jak z baterią? Może coś innego możecie polecić? Telefon będę kupował na Święta i jak bym wybrał iphona to na pewno używanego.

Link to post
Share on other sites

Cześć, poszukuje jakiegoś fajnego telefonu który będzie mi służyć z 3-4 lata. Na telefonie głównie przeglądam różnego rodzaju social media, wieczorem lubie puścić sobie jakiś film lub stream. Zależy mi też na bateri, wiem że teraz nie są one jakieś dobre ale żeby starczala bez problemu na ten 1 dzień przy dość wysokim użytkowaniu. Przeglądając telefony to myślałem nad takimi modelami jak Xiaomi Mi5 lun Iphone 6s :D Co sądzicie? Najbardziej przekonany jestem do iphone ale nigdy nie mialem ios i nie wiem jak ten system się sprawuje, czy się zacina i jak z baterią? Może coś innego możecie polecić? Telefon będę kupował na Święta i jak bym wybrał iphona to na pewno używanego.

iPhone - szybkość za******a tak samo jak system, bateria slaba. Ogólnie kupując ajfona to musisz wiedzieć ze iOS to zamknięty system jak i ekosystem.
Link to post
Share on other sites

Co masz na myśli ze zamknięty system i ekosystem? A co do bateri do słaba? Ale czy wytrzyma ten 1 dzień bo jak tak to nie jest źle :D

1dzien wytrzyma pewnie. Zamknięty system w sensie, że malo opcji personalizacji, grzebania w plikach itd. Czyli kupujes telefon i po prostu dziala:D Edytowane przez dejww
Link to post
Share on other sites

Trudny wybór ;/ iOS mi się podoba jako system :D Android także mi w niczym nie przeszkadza ;P Wybiorę się do komisu i zapytam się za ile bym mógł kupić takiego iphona 6s chyba ;p Jakieś jeszcze telefony polecacie? 

Czytałem też że taki iPhone nie zejdzie z ceny tak szybko jak jakiś telefon z androidem.


Panowie pytanie bo byłem w komisie iphone 6s 64gb tygodniowy za 2350? Edytowane przez VarteN
Link to post
Share on other sites

 

 

iPhone nie zejdzie z ceny tak szybko jak jakiś telefon z androidem.

To prawda.

 

 

 

iphone 6s 64gb tygodniowy za 2350?
 

Na aukcjach widziałem tańsze, ale może dlatego, że były używane dłużej.

Nie jest poobijany? 

Poszukaj na olx/allegro tego telefonu w swojej okolicy.

Link to post
Share on other sites

To prawda.

 

Na aukcjach widziałem tańsze, ale może dlatego, że były używane dłużej.

Nie jest poobijany?

Poszukaj na olx/allegro tego telefonu w swojej okolicy.

Nie jest obity, a w mojej okolicy brak a tutaj mam jeszcze gwarancje bo on ma dopiero tydzień i chciałem sie zapytać czy się opłaca czy może jednak szukać dalej?

A dalej do 2200 zł, może być używka?

Edytowane przez VarteN
Link to post
Share on other sites

 

 

chciałem sie zapytać czy się opłaca czy może jednak szukać dalej?

Jak zejdzie z ceną na 2300 to będzie ok, ale jego cena nie najgorsza, za prawie nowy 

 

 

A dalej do 2200 zł, może być używka?

Mógłbyś sprecyzować pytanie, bo nie wiadomo o, co chodzi? 

Link to post
Share on other sites

Faktycznie jeśli telefon ma być na 3 lata to spiszę się tutaj najlepiej iPhone 6s i nie powinieneś na nim zbytnio odczuwać starzenia się tak szybko jak przy androidzie , choć obecne flagowe urządzenia na androidzie dorównują prędkością iOS.  ;)

Link to post
Share on other sites

Jeżeli interesuje Cię Xiaomi MI5 to polecam zapoznać się z systemem MIUI ( google, w jaki sposób działa i czy Ci przypadnie do gustu, taki chiński iOS bym powiedział). Osobiście uważam, że niezwyciężony jest OnePlus 3 jeśli chodzi o androida, potrzyma potrzyma wystarczy go nie zaśmiecać i dbać o telefon. iPhone 6 bardzo dobry telefon i nie taki zły system jak niektórzy go malują ale nie lubię ceny ;)

Link to post
Share on other sites

Iphone 6s kupiony, dzięki wszystkim za pomoc w wyborze :) Mam jeszcze pytanie, jakie etui na takiego iphona zakupić aby się nie zniszczył? Jakaś konkretna firma itp? Chodzi żeby ten aparacik się tam nie porysował i ogólnie żeby nie miał rys :) 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...