Skocz do zawartości

Następca Honora 7 za około 1800 zł


Recommended Posts

Cześć.

 

Z racji utraty mojego pięknego i kochanego Honora 7 szukam jego następcy. Telefon chciałbym wziąć ze sklepu. Mam dość Windows Phone'a i dalej chcę pozostać przy Androidzie. Zacznę od konieczności posiadania dobrego czytnika linii papilarnych - zakochałem się w tym w moim byłym telefonie. Warto wspomnieć, że głównie telefonu używam do przeglądania internetu, do oglądania filmów online (jakieś youtube'y i te sprawy), a także, co najważniejsze, słuchania muzyki. Telefon powinien robić przyzwoite zdjęcia. W gry na telefonie gram raczej rzadko. Jeżeli telefon nie padnie mi w środku dnia to będzie w porządku, oby wytrzymał do końca dnia - miło by było, gdyby szybko się ładował. Nie korzystam z dwóch kart SIM, a także nie potrzebuję raczej slota na kartę pamięci. Chciałbym, aby telefon był solidnie wykonany i nie trzeszczał przy dotykaniu go. Za telefon chciałbym dać coś około 1800 zł. Mam nadzieję, że zmieszczę się z podaną kwotą w tych wymaganiach.

 

Próbowałem rozglądać się trochę za telefonami i zainteresowały mnie trzy pozycje - Honor 8, OnePlus 3 i Xiaomi Mi5. Co do dwóch ostatnich to boję się o dystrybucję w Polsce, chcę koniecznie telefon z pewną gwarancją. Jestem oczywiście otwarty na inne propozycje.

 

Z góry dziękuję za pomoc!

Link to post
Share on other sites

Jesli chodzi o mi5 to jest polska dystrybucja z gwarancją realizowaną w polsce, ale z tego co kiedys patrzylem to byl w kosmicznej cenie na x kom, gdzie za podstawowa wersje placisz 1800 bodajze. To nadal oczywiscie dobry tel w tych pieniadzach ale kiedy z pewnymi zniżkami mozna kupic to samo za 1100zl tylko ze bez gwarancji to bym sie zastanawial.

 

Jesli masz gotowke i jest szansa kupic telefon na olx to mozesz tam za 1900-2000zl zlapac nowego s7 od kogoś z przedłużenia umowy.

Link to post
Share on other sites

Oneplus 3 w tej cenie nie znajdziesz lepszego flagowcow. Honor 8 bardzo fajny design ale ten telefon po godzinie użytkowania wygląda tragicznie, nie wyobrażam sobie pucowania telefonu przy każdym wyjęciu. Połóż tel na szklanym blacie bądź parapecie i chwila nieuwagi i zbierasz telefon z gleby. Mi 5 można kupic z Chin i mieć gwarancje w pl. Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

 

/ wyłącz proszę podpis z tapatalka / worm

Edytowane przez worm
Link to post
Share on other sites

Niestety aktualnie Honor 8 w sklepach wszędzie jest po 1999 zł około.

 

A co mnie czeka, jeżeli kupiłbym tego Mi5 z gearbest.com?

 

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_294066.html

 

Nie mam wtedy gwarancji i telefon do mnie przyjdzie po miesiącu?


~~

 

W zasadzie jestem już przekonany jednak do Huawei P9. Czy za warto go wziąć nowego za 2100 zł?

 

http://www.komputronik.pl/product/315467/huawei-p9-tytanowy.html?tab=availability#tab3

Edytowane przez davido
Link to post
Share on other sites

A na co powinienem zwracać uwagę, jeżeli szukałbym telefonu na olx/allegro? Data kupna, dowód zakupu? Jakie w ogóle potrzebuję papiery do ubiegania się o naprawę gwarancyjną u producenta? No i rozumiem, że w razie czego polować w ceny właśnie ok. 1500 zł, ew. negocjować. Aha, czy jeżeli telefon jest z przedłużenia umowy to ma on znak operatora na obudowie?

Link to post
Share on other sites

Tak data jest ważna. Jak ja kupiłem to był wzięty od operatora dzień wcześniej. Kilka dni też jeszcze ok. Dowód zakupu faktura vat23%. Huawei starczy numer imei jak się oddaje do serwisu, ale lepiej mieć tą fakturę.

Nie ma żadnych znaczków operatora. P9 i Honor 8 nie są brandowane czyli nawet nie mają syfu w oprogramowaniu.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...