Skocz do zawartości

Recommended Posts

Złożyłem sobie ostatnio takiego PCta do gier. Mam 2 dylematy w sprawach grafy i płyty gł.

Proc:AMD Phenom II x4 940 AM2+ Black Edition BOX

Płyta: tańsza-Gigabyte GA-M720-US3

czy droższa (z niepotrzebnym 4 me Crossfire) Gigabyte GA-MA790X-DS4 czy też jeszcze inną, może jakiegoś Asusa??

Ram:OCZ DDR2 Dual Channel 2x2048MB 1066MHz CL5.0 BOX Platinum XTC Edition

Grafa:Gainward GeForce GTX 275 896MB DDR3 PCI-E BOX

czy Asus GeForce GTX 275 896MB DDR3 PCI-E BOX

Zasilacz: OCZ Modxstream Pro 600W Modular

Obudowa:Cooler Master Elite 334 + jeden wiatrak 120 Revolteca

Dysk: Seagate Barracuda ST3500418AS (500GB, 16MB, SATA/300, NCQ)

 

Od jakiegoś czasu zabieram się za wymianę monitora (z 17') na 22'. Coś koło 700 zł, wyhaczyłem całkiem fajny monitor, LG 22" LCD W2253TQ-PF. Parametry ma dobre, a i ładnie wygląda. To taki pierwszy z brzegu jak co :)

Link to post
Share on other sites

@Mefiu

 

Jeśli koniecznie nie musisz mieć nowego proca i płyty głównej to odezwij się do naszego moderatora - Andrzeja Michalskiego, bo właśnie sprzedaje Phenoma II x4 940 i płytę główną do niego, pewnie wyjdzie taniej niż w sklepie.

 

A co do zestawu do niczego nie można się raczej przyczepić.

Link to post
Share on other sites

Mam identyczny zestaw, tylko płytę wziąłem:Gigabyte GA-MA790X-UD4

A grafikę tą: Radeon 4850 Palit 512MB HDMI & DVI (PCI-E) Sonic Special Edition (DDR5) ale to jest kwestia wyboru pomiędzy ATI a nvidią :) no i ceną bo ja zapłaciłem za kartę troszkę ponad 500 zeta a ty widzę że chcesz droższą.

Raz zrobiłem test vantage'm i mi wyszło 8600 pkt. Jak sobie zaśmiecę kompa to sprawdzę te narzędzia AMD do grania i porównam wyniki :)

Link to post
Share on other sites

Świetnie :) Czyli wszystko jest gites. Płytę biorę Gigabyte GA-MA790X-UD4, w końcu, do OC to lepiej jakąś lepszą mieć :)

 

Aaa, co do grafy GTX275, brać autorską Gainwarda czy referencyjną Asusa, Asus ma 3 lata gwarancji i zauważyłem go w top10 kart na czerwiec, a Gain to podobno niezłe możliwości OC, ale w teście widziałem że jest dość głośny, wkurza mnie to w mojej aktualnej karcie. To będzie już ostatnia sprawa i od razu zamawiam :) Ja bym stawiał na Asusa.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...