Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jeśli chcesz grać, to lepiej wydaj na szybszy monitor. Sądzę, że klawiatura za 200-300 zł zupełnie wystarczy. Resztę wydaj na jakiś ekran z mniejszymi opóźnieniami. Tutaj masz 5 polecanych modeli, w tym jeden do 350 zł. Pamiętaj, że producenci próbują wcisnąć CI produkt jak najdroższy, nawet jeśli nie ma takiej potrzeby. Ja gram na klawiaturze za 20 zł i żyję.

Link to post
Share on other sites

A to taki monitor mu potrzebny? Zresztą skąd wiesz jaki teraz ma monitor że mu kupno nowego proponujesz ? Różnice w monitorze można odczuć, jak się 144hz kupi, a nie z trochę mniejszymi opóźnieniami. Nie mówię że trzeba kupować klawiaturę mechaniczną, ale jak ma kupić membranową za 300 to lepiej dołożyć parę dych i kupić mechanika.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak zaczniesz grać na porządnych klawiaturach to wtedy możesz się wypowiadać. Dla mnie jak ktoś gada tak jak Ty nie do końca wie o czym pisze. Jak chce kupić klawę za 550 zł to doradź mu klawiaturę a nie wyskakujesz z monitorem 144hz. A jesteś pewny, że jego grafa pociągnie taki monitor !.

Sam niedawno przesiadłem się z membrany (sidewinder x6 - działa nadal ale klawisze sie powycierały) na mechanika logitech g810. Powiem tak gra się inaczej niż na membranie, miej na uwadze że mechaniki pracują znacznie głośniej niż membrany (może przeszkadzać domownikom szczególnie w nocy) chodź romery logitecha są w miarę ciche. Ja za swoją zapłaciłem 599 zł w komputroniku z grą the division.


ps. ma fajne profile do gier - w BF1 podświetlenie reaguje na sytuację (poszukaj w necie znajdziesz)

Link to post
Share on other sites

Jak zaczniesz grać na porządnych klawiaturach to wtedy możesz się wypowiadać. Dla mnie jak ktoś gada tak jak Ty nie do końca wie o czym pisze. Jak chce kupić klawę za 550 zł to doradź mu klawiaturę a nie wyskakujesz z monitorem 144hz. A jesteś pewny, że jego grafa pociągnie taki monitor !.

 

Ja mu nie doradzam kupna monitora 144hz, pisałem w odniesieniu do poprzedniej rady, żeby kupić membranówke i dołożyć do monitora. Dlatego napisałem że jak już ma być lepszy monitor to musiałby dołożyć do 144hz aby to miało sens, a poza tym autor pyta się o klawiaturę, a nie o monitor. Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem cały post. 

Link to post
Share on other sites

 

 

Szukam dobrej klawiatury mechanicznej

 

Najlepiej będzie, gdy udasz się do sklepu i sprawdzisz czy klawiatura mechaniczna Ci się podoba. Podczas wizyty warto również przetestować różne przełączniki Cherry MX. Jak już będziesz pewny, że taką klawiaturę faktycznie chcesz, poczujesz różnicę w przełącznikach - pomyślimy co wybrać.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Może jeszcze aktualne  więc napiszę coś od siebie , a jak nie to może przyda się innym  ;) Sam przez około miesiąc czasu szukałem klawiatury mechanicznej do +/- 500 zł , pochodziłem po sklepach podotykałem i kupiłem CM Storm Quickfire Rapid-I MX Brown , dałem za nią 460 zł i jak dla mnie nie ma nic lepszego w tej cenie , jakość wykonania itp. Jest bardzo dobra , jak nie wiesz jakie przełączniki wybrac to polecam właśnie brązowe bo są one najbardziej neutralne czyli nie chodzą ani za lekko ani za ciężko :)

 
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...