Skocz do zawartości

Komputer dla gracza do 1500/1600 zł


Recommended Posts

Witam serdecznie, zawracam się z prośbą o pomoc przy złożeniu komputera. Przez długi czas używałem konsoli do gier i totalnie nie jestem na czasie z częściami komputerowymi. Wiem że w tej cenie będzie cieżko złożyć coś sensownego, ale za wszelkie rady będę mega wdzieczny. 


  • Zastosowanie komputera : Gry (np. overwatch, heroes of the storm)
  • Maksymalna kwota : 1600
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? : jak najszybciej
  • Których części potrzebuję : Obudowa + całe jej wnętrze :) (bez CD)
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : NIE
  • Rozdzielczość mojego monitora i model : Telewizor LG 47"
  • Specjalne wymagania : Chciałbym w miare godnie pogarać w Overwatch ( nie musi być na ultra )
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : BRAK

Z góry dzięki za pomoc !


Link to post
Share on other sites

1 x Intel Pentium G4400 /3.3GHz, 3MB, LGA1151, BOX/1 x MSI H110M PRO-D /intel H110, DDR4, LGA1151/1 x SilentiumPC Regnum RG1 (Pure Black)1 x Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA6001 x GoodRam 8GB 2133MHz CL151 x Corsair VS 450W 120mm1 x Gigabyte GeForce GTX1050 2GB DDR5 128bit (1518/7008)

 

1769 zł +  Kod na darmowe złożenie i wysyłkę w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

 

2 rdzenie na mATX + GTX 1050 2GB. Reszta po prostu standardowa. 

 

 

Jeżeli taniej, to MSI GeForce GTX 750 Ti 2GB DDR5 128bit (1085/5400)

 

https://www.youtube.com/watch?v=81_1GRBgPKg

 

Jeżeli pomieścisz się na 120 GB, to zamiast HDD na start Transcend SSD370 128GB SATA3 (550/170MB/s) MLC

 

Budżetowy zestaw ale jednak spełni swoje zadanie. 


Inna ciekawa opcja, to zakup na start i5 i jazda na iGPU Intel Core i5-6400

 

Na low pograsz bez problemu a GPU będzie można dołożyć za jakiś czas. 

Link to post
Share on other sites

To nieco przekracza moj budzet, ale strasznie mi sie spodobało. Warte jest swojej ceny? Czy za ta kase mozna ogarnac cos duzo mocniejszego?

 

http://www.x-kom.pl/p/296379-desktop-dell-alienware-i3-4170t-8gb-500-win8-gtx860m-x360.html#specification

 

FPSY na kompie, a jak wpadna kumple to fifa i ogien :) zaznaczam ze chyba gdzies jeszcze mam drugiego pada od xboxa do kompletu :D

Link to post
Share on other sites

No tak tylko że aktualnie system operacyjny jaki posiadam to win XP że starego kompa. :/ Więc do kazdej konfiguracji muszę doliczyć kilka stowek za system. Kurcze ciężko będzie ogarnąć coś sensownego w tej cenie :/.

 

Ps. Jako że wcześniej grałem na samych konsolach ten alienware mi się strasznie spodobał. Abstrahując już od tego że za tą cenę mogę złożyć coś lepszego to czy jego podzespoły dają radę ? Czy to lipa i ciężko będzie pograć na tym w takie tytuły jak wcześniej pisałem?

Pozdro!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...