Skocz do zawartości

Nowy komuper do 2000/2200


Recommended Posts

Witam, potrzebuje pomocy w złożeniu kompa. 

Na tą chwile siedzę na starszym kompie 

 

AMD Athlon II X3 460 ~3.4 GHz, Geforce GT 440, 4GB RAM DDR 3 i płyta głowna asus m5a78l series z zasilaczem take me 400 force, wszystko w starej obudowie ;d

 

Potrzebuje kompa głownie do CS:Go. Mój budżet to około 2000, myślę, że max to będzie 2200/300, mam nadzieję, że coś się znajdzie. Bez dysku, bo mam swój z prywatnymi rzeczami, dysk mogę przecież dokupić z czasem. Obecny komputer chce sprzedać, bo chyba nic z niego mi się nie przyda prócz dysku jak już wspomniałem. Pozdrawiam 

Link to post
Share on other sites

Intel Core i3-6100 /3.7GHz, 3MB, LGA 1151, BOX/

MSI H110M PRO-D /intel H110, DDR4, LGA1151/

GoodRam 8GB 2133MHz CL15

Corsair CX450M 450W 120mm Bronze Semi-Modularny

SilentiumPC Regnum RG3 Pure Black (b/z)

 

1337 zł + Kod na darmowe złożenie i wysyłkę do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

 

CPU 2 rdzenie 4 wątki na budżetowym MOBO, RAM w jednej kostce do tego bardzo dobry zasilacz jak na swoją cenę o semi modularnej konstrukcji, a buda z dwoma wentylami i piwnicą na zasilacz i okablowanie. Do zestawu wrzuć GTX 1050 jak wejdą do sprzedaży sensownie wycenione konstrukcje.

Sprzedaj całe swoje graty jakie posiadasz, a jak chcesz trochę poprawy komfortu w codziennym używaniu PC-ta to wrzuć sobie jeszcze SSD Adata SP920 w wariancie 128 GB lub też Goodram iridium pro w wersji 240 GB jeżeli zostanie więcej pieniędzy. 

Link to post
Share on other sites

Dzięki wielkie za pomoc. Kolega mi podpowiada, że może do tej ceny złożyć coś z części używanych, jest możliwość przygotowania takiego zestawu przez Pana bądź innych użytkowników? 

 

 

Tu mi podał jakieś propozycje, 

 

http://allegro.pl/do-gier-m92p-tower-i5-3470-8-500-gtx750ti-rw-7pro-i6572721147.html

 

http://allegro.pl/gracz-dell-7010-i5-3470-4x3200-8gb-gtx-950-7pro-fv-i6591582863.html

Edytowane przez zneelix
Link to post
Share on other sites

 

 

jest możliwość przygotowania takiego zestawu przez Pana bądź innych użytkowników?

Wystarczy nos_tro ;) 

 

Obie propozycje od kolegi są jak najbardziej ok. Pod samego CS-a wystarczy komputer z pierwszej aukcji. Taki poleasingowy pc-et jest dobry na teraz, ale pamiętaj, że z jakąkolwiek modernizacją tego sprzętu będzie cienko. 

Warto się zapytać jaki tam zasilacz siedzi, bo nie podali. Jeżeli jakiś no-name to pozostałe środki warto przeznaczyć na zakup nawet takiej budżetówki jak ta: Antec VP-PC 500W 120mm 

Link to post
Share on other sites

Czyli w przyszłości przy próbie modernizacji musiałbym kupić nową obudowę rozumiem.

 

Dostałem odpowiedź, że w zestawie jest 280 W zasilacz marki fsp group, 280 W to chyba mało na taki komputer o ile mnie przeczucie nie myli? :P

 

Bo jeśli wystarczy to zabiorę zasilacz ze starego kompa. On ma 400W 

Edytowane przez zneelix
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...