Skocz do zawartości

Samsung Galaxy S6 Edge vs iPhone 6s


Recommended Posts

Witam. Niedługo będę przymierzał się do zakupu nowego telefonu. W moje oko wpadły te 2 modele, lecz nie wiem który wybrać. Na jednej ze stron znalazłem tańszego Samsunga, ale pierwsze słyszę o takiej stronie : 

http://www.proandroid.pl/SmartPhone-Samsung-Galaxy-S6-Edge-32GB-LTE-SM-925F-KOLOR-ZLOTY-d139.htm?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2016-11&utm_content=5475364#nclid=49c11a2e9d0bb40340d30c0ee13efc68

 

Oczywiście to nie skreśla iPhone. Po prostu nie znam się na specyfikacji telefonów, dlatego pytam którego wybrać. Czekam na wasze sugestie. Z góry dziękuje. 

Link to post
Share on other sites

Iphone 6s to raczej cenowo odpowiada s7 i tu raczej bym celował. S6 ma baterię tragiczną a w s7 jest ponoc lepiej a s7 edge znacznie lepiej. Iphone raczej polecam fanom marki, bo system dość specyficzny i po przesiadce z andka moze niezle zirytowac :)

Link to post
Share on other sites

bateria w s6 to fakt, padaka.
natomiast iphone to dość specyficzny system - moim zdaniem jeśli nie masz maca ani nic z apelele, nie jestes fanem marki to nie polecam.
Weź s7 lub zastanów się nad huawei p9 lub xiaomi mi5 - za te pieniadze spokojnie kupisz wersje 128gb która zje i s7 i p9. 
http://technos-online.pl/112,xiaomi-mi5-pro-ceramiczny-4-128-gb-dual-sim-lte-snapdragon-820-(czarny).html

tu masz pewny Polski sklep.

 

Możesz tez kupić w xkomie - natomiast tam jest drogo :P

Edytowane przez toddlockwood
Link to post
Share on other sites

Autorze, wypełnij wzór.

  • mój budżet :
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu :
  • nówka czy używka :
  • preferowany rozmiar wyświetlacza :
  • preferowany system mobilny :
  • do czego będę używać urządzenia :
  • moje najważniejsze wymagania :
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

  • mój budżet : Maksymalnie 2000 ( tak wiem, że w temacie jest iPhone 6s, ale myślałem tutaj o używce)

  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : sklep internetowy (Moją uwagę zwróciła strona, którą podałem wyżej. 

nówka czy używka : Preferuje telefon nowy 

preferowany rozmiar wyświetlacza : Około 5 cali

preferowany system mobilny : Android, nie miałem nigdy do czynienia z IOS

do czego będę używać urządzenia : Trudno określić do czego głównie będę go używał. Jestem nastolatkiem więc potrzebuje telefonu wszechstronnego. 

moje najważniejsze wymagania : Dobry aparat, płynność urządzenia 

Edytowane przez MrOPTI
Link to post
Share on other sites

Tak, tylko nie daj się nabrać na vat marżę (gwarancja serwisowa) i zawsze proś o dowód zakupu. Jak z olx to wybierz przesyłkę za pobraniem lub odbiór osobisty.

Czasami trzeba dużo cierpliwości, żeby znaleźć w odpowiedniej dla nas cenie, ale jest to wykonalne.

Link to post
Share on other sites

Odbiór osobisty będzie dla mnie dużym problemem, ponieważ tak jak mówiłem jestem nastolatkiem i mam zaledwie 17 lat. Jest to możliwe tylko przy pomocy rodziców, więc tutaj jest to od nich zależne. Najlepiej byłoby kupić telefon z Warszawy, ponieważ mam tam znajomego, który w razie potrzeby mógłby sprawdzić mi telefon pod każdym względem. 

Link to post
Share on other sites

Zalety

+bdb jakości wyświetlacz QHD SAMOLED (bdb do VR)

+bdb jakości obudowa

+bdb jakości aparaty (jedne z najlepszych z 2015 r.)

+szybki procesor

+szybkie ładowanie

 

Wady

-słaba bateria

-obudowa łatwo się palcuje i rysuje

-telefon potrafi się zawiesić

-czytnik linii papilarnych do najszybszych nie należy

-niedługo skończą się aktualizacje dla tego smartfonu, pewnie dostanie Android 7.0 Nougat, może być to jego ostatnia, poważniejsza aktualizacja

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...