Skocz do zawartości

Problem z odświeżaniem na pełnym ekranie BF1


Recommended Posts

Witam mam pewien problem z odświeżaniem bądź rozdzielczością tzn. gdy ustawie na pełny ekran i rozdzielczość 1920x1080 59.94hz to obraz jest taki jakby zamazany jak przy małych rozdzielczościach a gdy ustawie bez ramki to jest ok, jak znowu ustawie pełny ekran tylko odświeżanie 50hz to obraz jest dobry...Ma może ktoś podobne problemy albo zna rozwiązanie? Dodam że w innych grach jest wszystko wporządku

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Wczoraj zauważyłem ten sam problem co autor. Co dziwne pojawiło się to po jakiejś aktualizacji (nie wiem czy po aktualizacji gry czy sterowników gpu)
Pomyślałem, że warto zajrzeć do pliku konfiguracyjnego znajdującego się "C:\Users\[nazwa_użytkownika]\Documents\Battlefield 1\settings" Plik PROFSAVE_profile należy edytować w notatniku i znaleźć wpis "FullscreenRefreshRate"
Wartość 59,4... zmienić na 60.000000 i zapisać. W ustawieniach gry nadal będzie widniało odświeżanie 59,4 przy rozdzielczości full HD, ale obraz będzie generowany poprawnie z prawidłową wartością odświeżania. Mam nadzieję, że również Wam to pomoże.

PS. Dzięki moderatorom/administracji za odblokowanie tematu.
Pozdrawiam !

Edytowane przez Fikuzi
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...