Skocz do zawartości

Nowe gry w które warto zagrać ;)


Recommended Posts

Witam , właśnie kończę składać nowy wydajny zestaw na którym będą chodzić wszystkie najnowsze gry, i mam pytanie w które z nowych gier warto zagrać ?

 

Z tych które już wybrałem i dodałem do listy Kup/pożycz/pobierz są:

Assasins Creed 2

NFS HP

Call Of Duty Black Ops

Medal of Honor

Mafia II

GTA4

F1 2010

DIRT 2

 

Czy jest coś jeszcze ciekawego ?

(Nie lubię strategii prócz Starcrafta , ale takowego posiadam :/ )

Link to post
Share on other sites

Fallout : New Vegas - jakoś nie przypadł mi do gustu ale zobaczę jak się gra bo po filmach można niewiele stwierdzić o grywalności

 

BC2 - Obowiązkowo! zapomniałem dodać :/

 

Crysis - Przeszedłem i jestem pod ogromnym wrażeniem :) Na pewno jeszcze raz zagram :/

 

Dead Space 2 - to samo co Fallout

 

Bulletstorm - wydaje się zacną produkcją :) Poszukam po znajomych ew.pobiorę gdzieś :P

 

 

Dodał bym jeszcze Lost Planet 2 bo mi się cholernie podoba :o

 

 

macie jeszcze jakieś propozycje ? Bo chcę zrobić listę co załatwiać pierwsze :P Może jest jakiś rodzynek który warto by było szybciej załatwić :D

Link to post
Share on other sites

patrzę na posty wyżej i widzę super produkcje :)

 

Ja polecę od siebie pewną małą ale bardzo grywalną nowość: MAGICKA

 

Gra jest prosta a zarazem fenomenalnie rozbudowana jak na tak małą grę ;)

 

Krótki opis: wcielamy się MAGA który włada 8 żywiołami/elementami i gra lekko przypomina Diablo albo Torchlight :) idziesz i siekasz a twoją bronią jest miecz i potężne czary, z których można stworzyć śmiercionośną kombinację. Bardzo dobra oprawa graficzna jak i dźwiękowa. A przyjemność z gry bardziej umila granie z ludźmi po sieci bądź przyjaciółmi (do 4 graczy).

Gra jest na platformie STEAM za 9.99E, i wg mnie nie jest to dużo za tak dobrą i grywalną grę. Dodam że gra prawdopodobnie będzie posiadać jakieś DLC... (powód istnienia takowej zakładki)

Link to post
Share on other sites

Podobno Metro 2033 jest bardzo fajne i klimatyczne.

zgadzam się w 100 %. niestety jest to gra do której nie wrócę jak i inni moi znajomi którzy ją przeszli. ;(((

The Sims 3 i dodatki ;D ciekawe ilu mnie wyzwie :)

teraz Cię powalę! The sims 1!!!!!! plus dodatki ;):D:D
Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie zdecydowanie bedzie warto zagrać w Crysisa 2, Wiedźmina 2 i Mass Effect 3. Wiem że Bioware mnie nie zawiedzie, konsolowy jak to niektórzy określają styl Crysisa 2 mi nie przeszkadza, a szczerze powiedziawszy najbardziej boję się o Wieśka bo o ile nieliniowość fabuły, grafika, dialogi będą znacznie polepszone względem części pierwszej to patrząc na wszystkie gameplaye mam wrażenie, że gdzieś tam Wiesiek zatracił swój taki klimat staropolszczyzny, wiejskich zwyczajów, miejscowych zababonów... mam nadzieję że się mylę. Niemniej jednak warto będzie zagrać :D

Co do gier obecnych na rynku hmmm mało nowości ostatnio było :)

Ale polecam Call of Duty Black Ops single player (a jestem przeciwnikiem CoD'ów) oczywiście mechanika gry niezmienna od lat za to fabularnie dla mnie naprawdę miłe zaskoczenie i naprawdę ciekawie opowiedziana historia

Poza tym jak ktoś nie grał to polecam:

Metro 2033

Starcraft 2 (single i multi)

Two Worlds 2

WoW Cataclysm

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...