Skocz do zawartości

Gtx 750 z intel core e5200


Recommended Posts

Witam

Mam pytanko?

Co sądzicie o tym żeby podpiąć karte graficzną gtx750 ddr5 do mojego starego kompa z prockiem intel core e5200 2.5 ghz podkręconego do 3.6 ghz. Czy ta karta ruszy wogóle z tym prockiem?

U tego faceta jakoś zadziałało https://www.youtube.com/watch?v=DuIsvThOUjg

 

Mój komputer:

Procesor Intel core e5200 2.5ghz

Karta graficzna amd readon 4800 series

Płyta główna Gigabyte Ps3-ds3

Pamięć ram 4gb ddr2

Zasilacz nwm

Link to post
Share on other sites

Raczej nie oplaca sie juz inwestowac w podstawke 775, tym bardziej zakup procesora.

Dodatkowo posiadasz tylko 4 GB RAMu i pewnie jakis zasilacz no name - to niestety za malo dla nowszych gier.

Edytowane przez sebki1
Link to post
Share on other sites

Odpuść sobie tego proca... Za drogi ... Szukaj q6600... Najlepiej GO... Lub jakiegoś xeona i poczytaj jak ogarnąć socket.. wgl sprawdź też jakie procki obsłuży twoja płyta...

  1. Intel® Core™2 Extreme Quad-Core / Core™2 Duo / Intel® Pentium® Extreme / Intel® Pentium® D
  2. Obsługa FSB 1333/1066/800 MHz

Takie coś jest napisane na stronie

Link to post
Share on other sites

http://www.gigabyte.com/support-downloads/cpu-support-popup.aspx?pid=2627 cała lista obsługiwanych procesorów :)

Jaki masz zasilacz? Jakie chłodzenie?

Zasilacz mam firmy Levicom w całej srebrnej obudowie ale mocy nwm bo nigdzie nie było to napisane. Nwm a jakie chłodzenie ci chodzi do procka jest boxowe i dochodzi do 50 stopni a reszta tak 43 stopnie

Raczej nie oplaca sie juz inwestowac w podstawke 775, tym bardziej zakup procesora.

Dodatkowo posiadasz tylko 4 GB RAMu i pewnie jakis zasilacz no name - to niestety za malo dla nowszych gier.

dlaczego nie opłaca się inwestować w podstawkę 775?

Edytowane przez slowingcupid
Link to post
Share on other sites

i5 2500 lub chociaż 2400, budżetowa płyta... 8 gb ram-u ddr3, zasilacz jakiś fortron np 400 watt za parę pln, plus hd 7850 z licytacji najlepiej 2 gb... Max 900 pln powinno wyjść..

Mówisz....ale rozumiem że to są używane podzespoły?

https://www.youtube.com/watch?v=bmwvXqKFdD4 a tutaj facet odpalił wieska 3 na ddr2

Link to post
Share on other sites

Ale jest to już technologia która jest całkiem wymarla, a tutaj masz już ddr3 więc nie stoisz w miejscu a idziesz krok do przodu :)

Słuchaj ale mi nie jest potrzebna maszyna do gier tylko zeby moc odpalic gre z jakis nowszych tytulow bo mam juz tego dosyc ze jak wychodzi nowa gra to ja nie moge jej odpalic bo np directx 11 jest obslugiwany a moja karta tylko obsluguje 10 . Jak bede chcial nowego kompa to kupie ale nie za 700 zl tylko juz od 4000 do 5000zl

Link to post
Share on other sites

Słuchaj ale mi nie jest potrzebna maszyna do gier tylko zeby moc odpalic gre z jakis nowszych tytulow bo mam juz tego dosyc ze jak wychodzi nowa gra to ja nie moge jej odpalic bo np directx 11 jest obslugiwany a moja karta tylko obsluguje 10 . Jak bede chcial nowego kompa to kupie ale nie za 700 zl tylko juz od 4000 do 5000zl

Za 700zł skleciłem ci całkiem fajny sprzęt - zrobisz jak zechcesz.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...