Skocz do zawartości

Czy mój komputer udźwignie Battlefield 1


Recommended Posts

Z tego co ludzie piszą to BF1 jest lepiej zoptymalizowany od BF4, a na 7790 z 1050mhz na gpu dało się w BF4 grać w low/mediumach w 1080p w 45-60 fps (potwierdzone info bo na tej karcie łupałem z procem i5 4460) a przecież będziesz grał w 1280x1024, a ten i5 też tutaj da radę, ja bym osobiście się skusił z tym kompem na tą grę, zwłaszcza że do multi to nie jest konieczne mieć fajerwerki wszelakie wyodpalane

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

Potwierdzam słowa @jarnuszkiewiczm - BF1 działa u mnie lepiej niż BF4 i na singlu da się kręcić całką niezłą grafikę na średniej klasy sprzęcie. Większość rzeczy mam ustawione na high tylko roździałkę zmniejszyłem na 1600x900. W multi oczywiście trzeba nieco zejść z grafiki ponieważ zawsze jest nieco bardziej wymagające niż zwykły singiel.

Link to post
Share on other sites

na 7790 z 1050mhz na gpu dało się w BF4 grać w low/mediumach w 1080p w 45-60 fps

Dało się na 7790 dobić do high w bf4 przy 40-50fps ale kosztem AA i AF, core na 1200mhz i power limit +20%. Ogólnie fajna karta pod każdym względem. Asus 7790 DC2 była dość cicha nawet po OC ;)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...