Skocz do zawartości

Skarga. Dostałem ostrzeżenie za bycie jamnikiem.


Gość Jacojj

Recommended Posts

Nie wiem, co robi tam ten przecinek, ale ewidentnie jest nie na miejscu.

Zgadza się. Dzięki za zwrócenie uwagi.

Ale byłbyś bardziej wiarygodny, gdybyś sprawdził posty swoich kolegów, a zaczął od postów adivxv'a.

 

Wybacz, ale w sytuacji, kiedy jakiś pieniacz, który nie umie korzystać z funkcji cytowania, a w dyskusji, jako "argumentu" używa swojego wieku, zaczyna rozrabiać, nigdy nie byłem i nigdy nie zamierzam być bezstronnym.

 

Teraz pieniacz, potem co będzie? Morderca, złodziej, cyklista? Nie krępuj się, już mnie nic tu nie zdziwi.

 

Kto sieje wiatr...

Ja znam inne, bo ktoś wspominał o stażu, liczbie postów, itd.:

Krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje...

Edytowane przez Jacojj
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Teraz pieniacz, potem co będzie? Morderca, złodziej, cyklista? Nie krępuj się, już mnie nic tu nie zdziwi.

 

:roll:

 

Tobie strach cokolwiek powiedzieć. Jakby Cię ktoś nazwał człowiekiem to od razu byś powiedział, że Hitler też był człowiekiem i dlaczego Cię porównujemy do zbrodniarza wojennego :rotfl:

 

A co jeśli ja jestem cyklistą?? Czuje się urażony, że postawiłeś mnie na równi z mordercą i złodziejem. Bana mu :menda:

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Ale byłbyś bardziej wiarygodny, gdybyś sprawdził posty swoich kolegów, a zaczął od postów adivxv'a.

"nie cytujcie całych postów pod danym postem !" 

Gdyż nie napisałem z dużej litery i spację niepotrzebnie wstawiłem przed wykrzyknikiem . O kurde ,chyba Sid bana mi da na 24h ale przyjmę, to na klatę i z pokorą ! (ups)

 

A tak na poważnie, wypowiadam się tutaj regularnie od wielu lat ,czasami wkradnie się tak zwana rutyna,pośpiech i łatwo w tym czasie o jakieś niedopatrzenie gramatyczne czy błąd. Jednak staram się dbać jakość wypowiedzi własnych postów oraz pozostałych użytkowników działu ,także nie szukaj już dziury w całym, tylko we własnej mentalności ,bo tu leży tak naprawdę problem ale mogę Ci go pomóc rozwiązać;

http://psychologonline-24.pl/

 

Mamy taki fajny temat;

http://forum.benchmark.pl/topic/55442-moja-i-twoja-ortografia/

 

Można fajnie się pośmiać w miłej atmosferze, nawet z własnych błędów. Także jak coś, wal tam śmiało nie obrażę się.

Edytowane przez adivxv
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Odnośnie błędu w wypowiedzi Adivxv autor tematu przytoczył ten punkt regulaminu :

 

 

3. Dopiski adivxa, zawierały błędy ortograficzne. "Na Forum należy stosować się do obowiązujących zasad pisowni i stylistyki." oraz: "Nagminne łamanie zasad polskiej pisowni - 1 pkt Usilne pomijanie znaków interpunkcyjnych (kropek i przecinków), pisanie z błędami ortograficznymi i naganna stylistyka (pisanie w ciągu bez zachowania kolejności wyrazów) jest u nas niedobrze odbierana i tępiona. Praktycznie każda nowoczesna przeglądarka posiada funkcję sprawdzania pisowni, z której należy skorzystać."

 

Proponuje autorowi tematu nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Mogę nawet pomóc!

"Nagminne łamanie zasad polskiej pisowni - 1 pkt Usilne pomijanie..."

Teraz odpowiedz sobie na pytanie, czy brak dużej litery, oraz spacja przed znakiem interpunkcyjnym to "nagminne łamanie zasad polskiej pisowni". Bo co innego jakby robił błędy w każdej swojej wypowiedzi i pisał bez ładu i składu, ale człowiek po godzinach siedzenia przed komputerem, redagowania i sprawdzania postów może być zmęczony i zrobić błąd ...

 

Pozdrawiam, oraz smacznej kawusi życzę  ^^ 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Whoaa.. what a sh*tstorm ! ;)

 

Raz na jakiś czas, dla rozruszania, nie jest zły. :-)

 

Siedzę sobie na L4 (przeziębienie, już ostatni dzień), to zabijam wolny czas, obowiązki domowe wykonane, 3 książki już przeczytane, jakaś gierka, to i forum trzeba odwiedzić, no to odwiedzam: czytam dział rtv, coś napiszę, czasami prostuję jakieś farmazony przeczące prawu Ohma. W jednym z wątków, produkuję się, zamieszczam link i cytat do innego forum. No i pod moim postem wyskakuje jakiś koleś i pyta, czy czytaliśmy to właśnie forum... No to go się poirytowany (gardło boli, gile z nosa lecą) pytam, czy zawsze nie czyta wątków i postów, na które odpowiada? No i tu się pojawia Jaśnie Pan Moderatur, i wstawia w mój własny post, swoją uwagę, bez adnotacji w stylu "Uwaga od Jaśnie Pana Modertura", jakąś dziwną polszczyzną, w stylu "może trochie grzeczniej tu mi na grupie być".

No to ja się grzecznie pytam (wytykając błędy, a co nie wolno?), o co chodzi, kto mi tu jakieś teksty dziwne  do mojego wypieszczonego jednowierszowca dopycha? Czyżbym komuś, tą moją uwagę dziewczynę/matkę/chłopaka uraził? ;)

A resztę to już znasz, z tego wątku...  Na razie wynika z niego, że ostrzeżenie dostałem za cytowanie całego, półtorawierszowego posta, sprzed prawie 2 miesięcy, z wątku z innego działu... Przyznaje się bez bicia, moja wina, tak, zacytowałem cały półtorawierszowy post, proszę o najwyższy wymiar kary.

 

Panowie Moderaturzy pogrzebcie więcej, może jeszcze kilka się znajdzie i na jakiś czasowy banik się uzbiera. Czekajcie, pomogę Wam: napisałem około 120 postów przez około 10 lat, wychodzi jak tak ca. 12 postów rocznie, czyli 1 na miesiąc... Postarajcie się, aby ten ban obejmował co najmniej miesiąc, być może wtedy zauważę jego działanie.

 

Pozdrawiam, wasz ......... (tu wstawcie sobie jakiś epitet, którymi tak wdzięcznie obdarowaliście mnie dzisiaj)

Proponuje autorowi tematu nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Mogę nawet pomóc!

"Nagminne łamanie zasad polskiej pisowni - 1 pkt Usilne pomijanie..."

Teraz odpowiedz sobie na pytanie, czy brak dużej litery, oraz spacja przed znakiem interpunkcyjnym to "nagminne łamanie zasad polskiej pisowni". Bo co innego jakby robił błędy w każdej swojej wypowiedzi i pisał bez ładu i składu,

 

Poproś go, aby zacytował swoje inne wypowiedzi, które już wykasował razem z moim postem, przecież tam (na czerwono) była cała polemika a nie to jedno zdanie. Wtedy sam oceń.

 

ale człowiek po godzinach siedzenia przed komputerem, redagowania i sprawdzania postów może być zmęczony i zrobić błąd ...

Ja też robię błędy, to normalna rzecz, tylko powiedz mi jak to wygląda, gdy ktoś zwraca Ci uwagę, taką polszczyzną w taki sposób w mailu podpisanym twoim imieniem?

Edytowane przez Jacojj
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

1. Czytałem wasze wypociny wv temacie o S760d zanim wstawiłem link. Nie było słowa i chociażby jednego cytatu z tamtego forum.

2. Zacytowałeś cały mój post z wyrzutem, że nie czytam wcześniejszych wypocin. Pomimo tego żem leniwy to jednak czytam temat, w którym się wypowiadam.

3. Jak już zaczynam się wypowiadać to staram się używać do tego swojej wiedzy o danym sprzęcie a nie jakiś ogólników i zasłyszanych opinii. Tutaj akurat mógłbym polecieć cytatami Twoich wypowiedzi ale napisałem wcześniej żem leniwy.

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites
Mimo, że nie zacytowałem całego* postu przed moją odpowiedzią. Odpowiadałem na poszczególne fragmenty postu. Dodatkowo, pomimo prośby, nie został mi wskazany ten nieprawidłowy post...
2. Zacytowałeś cały mój post z wyrzutem, że nie czytam wcześniejszych wypocin

No i kolejne punkty się należą za oszukiwanie oraz wprowadzenie w błąd tutejszą opinię.  Jeszcze Luksona w to wmieszali. :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

1. Czytałem wasze wypociny wv temacie o S760d zanim wstawiłem link. Nie było słowa i chociażby jednego cytatu z tamtego forum. 2. Zacytowałeś cały mój post z wyrzutem, że nie czytam wcześniejszych wypocin. [...]

 

Tak, tak, nie było:

 

Ja napisałem swoje, jak to "pięknie" ująłeś, "wypociny": "Napisano 24 październik 2016 - 12:12"

 

Ty napisałeś, swoje prawdy objawione, dopiero: "Napisano 25 październik 2016 - 07:28"

Pozwolisz, że jeszcze raz całość(*) Twego postu zacytuję:

 

"Widzieli?

http://forum.pclab.p...-S760D-problem/"

 

- więc, można domniemywać, że po prostu kłamiesz Lukson

 

* - uwaga ban się kroi, za cytowanie całości

Edytowane przez Jacojj
Link to post
Share on other sites

 

 

"pięknie" ująłeś, "wypociny": "Napisano 24 październik 2016 - 12:12"
 

 

Nosz faktycznie. Zapomniałem o tym jednym.
W sumie to źle napisałem tamten post. Powinno być coś o wyciągnięciu logicznych wniosków, nie pisaniu dyrdymałów, podtarciu się recenzją z Benchmarka itd.

 

Za dużo musiałbym cytować Ciebie i Franza żeby prostować niektóre mądrości.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

to i ja włożę kij w mrowisko bo mi minął banik lol, oczywiście dwóch genialnych nie omylny modertorów jeden to 

3ndurek a drugi to Crout i teraz uwaga od mistera Crout dostałem dwa pkt za to że cytuje

"Od handlu jest giełda. Do tego polecanie komukolwiek na dzień dzisiejszy GTX960 to zbrodnia.

Ostrzeżenie dodane przez Crout za Spam lub nabijanie postów w Karta graficzna pod Forza Horizon 3/ Nfs 2015. 
Dano 2 punktów - wygasają 23 lis 2016 21:38 "
sorry ale nigdzie nie wyczytałem w regulaminie że polecanie komuś gtx 960 4GB to zbrodnia karana pkt ostrzeżeń, i nie kumam ze wspomnienie w poście że będę chciał sprzedać swoją EVGA to jakaś zbrodnia, nie raz i nie dwa widziałem takie posty w róznych tematach a nie widziałem żeby za to dostawał ktoś karę. I żeby było śmiesznie ten moderator polecał gtx 1050 ti tak tego gtx który jest tak samo wydajny jak ta gtx x960 której polecanie jest zbrodnią. Mam nadzieję że Admin tego forum zajmie się tym, cofnie te pkt i ostrzeże moderatora Crout.
Idziemy dalej kolejny szeryf benchmarka to 3endurek który za dyskusję w tym dziale dał kolejne 2 pkt
cytuje
"Daruj sobie tego tpyu porady dysku na kościach TLC.
Ostrzeżenie dodane przez 3ndurek za Oszukiwanie i wprowadzanie w błąd w PC do gier do 3 tyś. 
Dano 2 punktów - wygasają 25 lis 2016 16:09.
Możliwość tworzenia nowej zawartości usunięta za 2 dni.
Zawieszony za 1 dni"
po raz kolejny w regulaminie nie znalazłem że polecanie (chociaz nie polecałem ) dostaje się ostrzeżenia za normalną dyskusję na forum uwaga..... dyskusyjnym ;) podaje linka do wglądu żenującego zachowania w/w moderatora http://forum.benchmark.pl/topic/227875-pc-do-gier-do-3-ty%C5%9B/
i po raz kolejny apel do Administratora forum o zdjęcie tych absurdalnych ostrzeżeń i upomnienie w/w moderatorów.
to że ktoś może mieć odmienne zdanie od tych chodzących alf/omeg to nie daje im prawa do dawania ostrzeżeń , można napisać merytorycznego posta pod moim i tyle. 
Odniosę sie jeszcze do dysku ssd nie wydaje mi się że do systemu (wyłącznie) przeglądarki i jakiś tam appek typu winrar itd, dysk na kościach tlc był zły sam takiego używam od roku i się dobrze sprawuje.
 
 
I co wy na to panowie obrońcy ;) też uwarzacie że słusznie dostałem ostrzeżenia od w/w "moderatorów "\
i tak na marginesie sam Administruje forum o grze Project Cars i moderuje kolejne o serii ForzaMotorsport więc co nieco wiem jak powinna działać administracja i moderacja. Peace ;)
Edytowane przez MariuszB35PL
Link to post
Share on other sites

 

 

I co wy na to panowie obrońcy

 

Polecanie dysku na TLC, kiedy w tej samej cenie są lepsze nośniki na MLC to skrajny idiotyzm i działanie na niekorzyść autora tematu.

 

Polecanie karty ze starszej serii NV, kiedy w zbliżonej cenie jest karta o podobnych osiągach z serii nowszej to, dla każdego, kto ma choćby odrobinę pojęcia o polityce tej firmy, debilizm i to dość srogi.

 

 

 

dostaje się ostrzeżenia za normalną dyskusję

 

ZK to nie jest miejsce do dyskusji. Tam przychodzi się po porady, na co wydać ciężko zarobione pieniądze. Jeśli więc nie masz pojęcia o sprzęcie, a udowodniłeś, że nie masz, to się tam nie zbliżaj. Do dyskusji o poszczególnych gratach są odpowiednio wydzielone miejsca. 

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Ale to powód do dania ostrzeżenie? No sorry kolego ale nie sądzę , można było strzelić posta pod mim że się mylę i tyle . Dla mnie to jest nie kompetencja tych moderatorów , dla ciebie nie bo jesteś w kółku wzajemnej adoracji i będziesz bronił kolegó za co trudno Cię ganić. Ale przydało by się trche obiektywizmu ;)_

I taka prośba bez debilizmów bo sie obrażę i zgłoszę administracji :P

Edytowane przez MariuszB35PL
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tak, działanie na niekorzyść użytkownika i polecanie kiepskiego sprzętu to powód do ostrzeżenia. Chyba najpoważniejszy z możliwych w działach HW.

 

 

 

bez debilizmów

 

 

Też bym sobie tego życzył. Polecania gorszych części za taką samą cenę jednak inaczej nazwać się nie da. A ZK nie są miejscem, gdzie głaszcze się po główce osoby niekompetentne. Temat ten był wałkowany pierdylion razy.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Chyba nie uważasz że porównując dorobek Twój i Nowaja w postaci wartościowych treści(posty,poradniki) jesteś na wygranej pozycji

 

A Ty uważasz, że można porównać czyjś dorobek na podstawie postów z jednego forum? Wiesz, poza forum, na które czasami wpadam, jest jeszcze rodzina, przyjaciele, praca, ba! są nawet inne fora, grupy dyskusyjne, itd.

 

PS. I znów cały post zacytowany, kolejne ostrzeżenie? Dobra kasuje te trzy kropki z końca cytatu, wtedy będzie zgodnie z regulaminem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...