Skocz do zawartości

Telefon do VR w cenie do 1200?


Recommended Posts

G3 tym bardziej nie da rady do VR ;) mimo ze na co dzien jest płynny (sam go miałem) to jest za mało wydajny do VR ;)
G4 jest idealnym kompromisem ceny do wydajności i ma ekran qHD. 
Możesz jeszcze szukać Galaxy S6 z Exynosem, który wydajnością bije G4 ale ma mniejszy ekran 5,1" chociaż z drugiej strony przy qHD daje to większe zagęszczenie pikseli ;) swoją drogą sam kupiłem nowego S6 po przedłużeniu umowy właśnie za 1200zł - na zasadzie szukania okazji, jak się trafi to kupie, jak nie to mam G3 ;) i trafiłem :D

Edytowane przez Bartek5035
Link to post
Share on other sites

G3 tym bardziej nie da rady do VR ;) mimo ze na co dzien jest płynny (sam go miałem) to jest za mało wydajny do VR ;)

G4 jest idealnym kompromisem ceny do wydajności i ma ekran qHD. 

Możesz jeszcze szukać Galaxy S6 z Exynosem, który wydajnością bije G4 ale ma mniejszy ekran 5,1" chociaż z drugiej strony przy qHD daje to większe zagęszczenie pikseli ;) swoją drogą sam kupiłem nowego S6 po przedłużeniu umowy właśnie za 1200zł - na zasadzie szukania okazji, jak się trafi to kupie, jak nie to mam G3 ;) i trafiłem :D

A jak S6stka trzyma baterie? Mam teraz Redmi 3S i bateria to cudo niestety wydajnosc jest lipna co zmusza mnie do kupienia czego co bedzie dobre do VR i teraz tak mysle czy nie lepiej kupic raz a dobrze co moze byc i telefonem i wyswietlaczem do gier np S7ka tylko obawiam sie baterii, dla mnie minimum na redmi przy standardowym uzytkowaniu to 3-4 dni bez ladowania! Na oneplus 1-1.5 dnia

Edytowane przez havok
Link to post
Share on other sites

G4 to taki średni pomysł ... Dużo przypadków było ich awarii i dalej są.. spójrz na Moto X Style... Snap 808, 3 GB ram-u... QHD 5.7"... Gdzieś ostatnio nowe były po 1300... Jeśli chodzi o wydajność to jest b.dobra... Sam mam, więc wiem co mówię ;)

O prosze tego nawet nie znalem, tylko wlasnie teraz dylemat mam bo kupie lepszy telefon do VR niz do codziennego uzytku dlatego myslalem o kupieniu raz a dobrze ale moje wymagania co telefonu na codzien sa dosyc specyficzne max 5", duza bateria i lekki a 5,7" to jest kloc! mialem 5,5 One+ i to juz bylo sporo

O prosze tego nawet nie znalem, tylko wlasnie teraz dylemat mam bo kupie lepszy telefon do VR niz do codziennego uzytku dlatego myslalem o kupieniu raz a dobrze ale moje wymagania co telefonu na codzien sa dosyc specyficzne max 5", duza bateria i lekki a 5,7" to jest kloc! mialem 5,5 One+ i to juz bylo sporo

HTC One ME?

Link to post
Share on other sites

lujowy serwis jak Ci padnie xd

A gdyby tak wybrac S6 Active? Parametry ma chyba te same cos zwykla S6 ale bije w rankingach najlepsze telefony lacznie z S7 czy Redmi 3 jesli chodzi o czas pracy na baterii, nie jest piekny ale nie oferuje tak wiele za tak nie wiele, nie moge nigdzie znalezc polskiej recenzji a obecnie jest boom na ten model na alledrogo

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...