Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam !

Zakupiłem iPhone Se i zastanawiam się jak najlepiej chronić swój telefon. Myślałem nad założeniem szkła na tył i przód plus dokupienie bumpera albo Obudowa i szklo na przednia część telefonu.

Jakie rozwiązanie polecacie ?

Wlasnie dla tego nie warto kupowac drogiego telefonu :) ponakleja czlowiek pelno folii, wsadzi w pokrowiec i ze smuklego pieknego lekkiego fona wychodzi cegla :/ 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Wlasnie dla tego nie warto kupowac drogiego telefonu :) ponakleja czlowiek pelno folii, wsadzi w pokrowiec i ze smuklego pieknego lekkiego fona wychodzi cegla :/

Droższy też zazwyczaj to wyższa półka jeśli chodzi o działanie, a nie sam wygląd. Niektórzy do tego nie przywiązują wagi.

Link to post
Share on other sites

Hm, jak zależy Ci na tym, żeby uniknąć porysowanego wyświetlacza, przy zachowaniu smukłości smartforan, to polecam płynne szkło. W sumie nie wiem czemu tak mało osób się nim interesuje. Ja używam - jeśli chodzi o markę - wowfixita i jestem bardzo zadowolony, ryski się ekranu nie imają po powleczeniu takim czymś. A przy okazji (jeśli telefon ma inne szklane elementy, nie tylko ekran) to można je też wysmarować tym nanotechnologicznym cudem ;P

Link to post
Share on other sites

Droższy też zazwyczaj to wyższa półka jeśli chodzi o działanie, a nie sam wygląd. Niektórzy do tego nie przywiązują wagi.

Tyle ze mowa tu o iPhonie, za polowe tej ceny mozna miec cos lepszego i nie jestem hejterem tylko nie ogarniam tego fenomenu placenia za logo tragedia

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...