Skocz do zawartości

Płyta Główna socket 1155 do 250zł


Recommended Posts

Dobry!
Chciałbym spytać, o to, jaką kupć płytę głowną.
Może być używana, niekoniecznie musi mieć OC, zaślepki raczej powinna, USB 3.0 mile widziana, SATA III także.
Mam 1350zł i chciałbym wymienić CPU i GPU.
Przed wymienieniem skapnąłem się, że musze kupić zasilacz, bo nie uciągnie i płytę, na gniazdo procka ( obecnie mam s775 ). Będę kupował i5-2xxx więc musze miec plyte. jaką polecacie?
250 włącznie z przesyłką i VAT.
( GPU, jakie będę wymieniał i dawał pod i5-2xxx to GTX 1050Ti. ( Budżetowa karta graficzna za 700zł )
Dziękuje za odpowiedzi! ;)

Link to post
Share on other sites

Kupilbym TA plyte glowna. Rok gwarancji, ale brak czegokolwiek (w tym zaslepki portow we-wy). Mozna to przebolec przy tej cenie, bo plyta posiada bardzo przyzwoity chipset, z dobrymi mozliwosciami oc - a skoro kupujesz cos z i5 2xxx (pewnie 2500K), to ta plyta pozwoli rozwinac skrzydla temu procesorowi.

Edytowane przez _Crypt_
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Od tego samego sklepu, który zaoferował użytkownik crypt można nabyć też taką płytę
http://allegro.pl/msi-z68s-g43-ddr3-usb3-sata6gb-1155-fv-sklep-i5759207017.html
Patrząc jednak na opinie zastanowiłbym się czy zamówić u nich cokolwiek. Nie sądziłem, że ceny płyt na ten socket będą trzymały taki pułap.
Zgadzam się z gtr76 co do wyboru chipsetu. Osobiście posiadam świetną płytkę Asrock P67Pro3b3, która idealnie sprawdza się do OC. Problem pojawił się gdy moje gpu padło i musiałem szukać czegoś na zastępstwo gdyż płyty z chipsetem P67 nie obsługują zintegrowanej grafiki.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...