Skocz do zawartości

Battlefield 1 Migajacy obraz


Recommended Posts

Witam 

Mam problem z grą Battlefield 1 (Origin). Gra domyślnie otwiera się w oknie a po przejściu w menu w tryb pełnoekranowy ekran zaczyna migotać jak stroboskop. Dodam że gram na tv i w innych grach tego nie ma.  Karta graficzna to GTX 970 sterowniki zaktualizowane do najnowszych pod BF. Próbowałem 4 innych starszych sterowników (wszystko po deinstalacji) ale niestety nic nie pomogło. Aktualizowałem DX11, biblioteki MS, zmieniłem wejście kabla HDMI w tv, zmieniałem ustawienia w menu gry wyłączając wszystkie bajery łącznie z synchronizacją pionową. Zmieniałem także ustawienia odświeżania w panelu Nvidi. Powoli kończą mi się pomysły. Będę wdzięczny za pomoc. 


Podłączenie przez RGB oraz wymiana kabla hdmi nie pomogły może jeszcze jakieś pomysły?

Edytowane przez Michur
Link to post
Share on other sites
  • 5 tygodni później...

Prawdopodobnie jest  to wina odświeżania. Jeśli masz tv 60HZ, zrób  tak:

Wejdz w panel Nvidia > zakładka zmiana rozdzielczości > dostosuj > dodaj niestandardowa rozdzielczośc > ustaw 61 Hz > testuj. W grze ustaw rozdzielczość właśnie z tym odświerzaniem czyli 61Hz.

Ewentualnie spróbuj połączyć kablem DVI-D, jeśli oczywiście masz taką możliwość.

Powinno pomóc, miałem podobny problem.

Edytowane przez kieta1984
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...