Skocz do zawartości

Tania karta graficzna :)


Recommended Posts

  Witam, chciałbym wymienić kartę graficzną, obecnie jest to NvIdia GT220.

Chciałbym, aby karta miesciła sie w zakresie 250zł, ani grosza więcej, może być używka - najlepiej z linkiem do aukcji.
Gram w gry takie jak Counter Strike:Global Offensive oraz jakies gry, które mało wymagają typu Craft The World, etc.
Na obcenym sprzęcie sprzed bodajże 4 lat. W csie na niskich ustawieniach i rodziałce 4:3 mam 50fps max, ze spadkami do 35. Liczyłbym na stałe 60fps, nawet na najniższych, choć nie pogardziłbym ustawieniami srednimi :).
Specyfikacje kompa:
 
Karta Graficzne: NvIdia GT220
Procesor: Intel Core 2 duo cPU E7500 @ 2.93GHz
Płyta głowna: Gigabyte Ga-P41T-D3, z wejściem PCI Express16
Bios: Award Modular BIOS v6.00PG
Pamięć RAM: 4GB
Zasilacz: IBox, Model: sL-8400 BTX, max power 400W.
Jesli o czymś zapomniałem to prosiłbym o poinformowanie mnie lub sprostowanie czegoś, na pewno to skoryguję.
Link to post
Share on other sites

W takich grach to w grę wchodzą GTX, a przy tym procesorze http://allegro.pl/inno3d-geforce-gtx-650-herculez-1gb-gddr5-gw-rach-i6552082259.html  to raczej max. A zasilacz wymienić np na taki   

http://allegro.pl/zasilacz-atx-chieftec-gps-400aa-101a-gwarancja-i6532639573.html#thumb/5

Edytowane przez macf2
Link to post
Share on other sites

 

 

Zasilacz obowiązkowo do wymiany ( czarna lista ). Można poszukać jakiegoś Chieftec/Delta 400 W. Koszt około 50 ZŁ.

Hmm, mowisz tu o używkach, bo teraz jak tak na szybko spojrzałem, to sa 150zł+. LEcz zalezy mi na limiecie tych 250zł.. 


@macf2, a coś tańszego?


Zależy mi na tym, aby zmieścić się w 250zł + wysyłki

Link to post
Share on other sites

Do GTS 450 wpierw trzeba wymienić zasilacz, zresztą do każdej i ogólnie zestawu.  Zasilacze IBOX nie trzymają stabilnych napięć a ich rzeczywista moc jest niższa od opisanej, w dodatku kiepskie zabezpieczenia i wykonanie, z tańszych dobrych zasilaczy chieftec lub antec.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Hmm, a kupna zasialcza nie da się przełożyć na "pózniej"?

Można, ale nie wkładaj przed tym nowej grafiki do tego zasilaczo-podobnego przedmiotu.

 

 

A jakby kupić tenz asialcz i do niego adapter na x6pin

Lepiej nie kombinować.

 

 

I tak btw to ten IBOX ma x6pin?

Ma, ale pod żadnym pozorem nie podłączaj pod niego nowej karty

Ten zasilacz ma złącze 6 pin do grafiki : http://allegro.pl/zasilacz-chieftec-gps-400-aa-101a-400-w-i6540463417.html#thumb/2

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...