Skocz do zawartości

9800 GTX+ Game


Gość

Recommended Posts

Ja pierd :D

 

Napisałem wcześniej, że w 80% obecnych gier gram w FHD i max detalach (bez AA oraz anizo). Gram komfortowo, czyli ~40FPS to minimum.

 

Są gry (takie jak metro, crysis, Gothic 4), w których rozdziałka 1280x1024 i średnie/max detale to wszystko co ta karta pociągnie. Z nowymi grami bywa różnie - wszystko zależy od optymalizacji i silnika. Jedna będzie działać na full, druga nie.

 

Nie wiem jaki rozpi***ol na kompie muszą mieć osoby, którym GTX 260 nie wystarcza do 17 cali :P

Link to post
Share on other sites

Ja pierd :D

 

 

Nie wiem jaki rozpi***ol na kompie muszą mieć osoby, którym GTX 260 nie wystarcza do 17 cali :P

Żal mi cie koleś, akurat o burdel na moim kompie to się nie martw, bo nie zdziwił bym się jakbyś miał większy.A to że wystarcza teraz nie znaczy że za pół roku będzie się dało grać w nowe gry.

Link to post
Share on other sites

Żal mi cie koleś, akurat o burdel na moim kompie to się nie martw

Ojej... Bardzo się przejąłem :D Wracając do tematu to napisałem przecież, że w nowych grach będzie różnie wiec nie wiem dalej o co Ci chodzi. Prosta sytuacja z poprzedniego roku - Black Ops. Były gry, które potrafiły zadławić mojego GTS'a a w CoD'a gram na max.
Link to post
Share on other sites

Żal mi cie koleś

I będziecie się tak żalić wszyscy na wszystkich i na pewno nic z tego sensownego nie wyniknie.

 

Prawda jest taka, że każdy poniekąd ma trochę racji - wszystko zależy od konfiguracji, bajzlu na kompie, oc, chłodzenia i wielu, wielu innych czynników. Ale nie spisujcie na straty kart, które jeszcze sporo potrafią. Wiadomo, że nie będą tak dobre jak nowości kilkukrotnie droższe, ale jednak duża zasługa ludzi od marketingu w tym, że utarł się schemat myślenia "karta ma dwa lata więc się nawet do biura nie nadaje, bo pulpit będzie klatkować".

 

Ktoś wyżej pisał, że nie zmienia 17stki monitora na większy, bo mu 460OC nie wyrobi przy 22 calach. I to już jest niezła przesada. Szczerze mówiąc, wolałbym mieć nawet 50fps zamiast 60 i grać na 23" niż gapić się w taką "pocztówkę". Na co Ci te detale, jak i tak ich prawdziwie nie odczujesz? Od ponad pół roku mam 23" i już mi mało, obecnie nie wyobrażam sobie 17 cali w zastosowaniu innym niż monitor podłączony do sprzętu służącego do drukowania faktur w biurze :D

Link to post
Share on other sites

Żal mi cie koleś

I będziecie się tak żalić wszyscy na wszystkich i na pewno nic z tego sensownego nie wyniknie.

 

Prawda jest taka, że każdy poniekąd ma trochę racji - wszystko zależy od konfiguracji, bajzlu na kompie, oc, chłodzenia i wielu, wielu innych czynników. Ale nie spisujcie na straty kart, które jeszcze sporo potrafią. Wiadomo, że nie będą tak dobre jak nowości kilkukrotnie droższe, ale jednak duża zasługa ludzi od marketingu w tym, że utarł się schemat myślenia "karta ma dwa lata więc się nawet do biura nie nadaje, bo pulpit będzie klatkować".

 

Ktoś wyżej pisał, że nie zmienia 17stki monitora na większy, bo mu 460OC nie wyrobi przy 22 calach. I to już jest niezła przesada. Szczerze mówiąc, wolałbym mieć nawet 50fps zamiast 60 i grać na 23" niż gapić się w taką "pocztówkę". Na co Ci te detale, jak i tak ich prawdziwie nie odczujesz? Od ponad pół roku mam 23" i już mi mało, obecnie nie wyobrażam sobie 17 cali w zastosowaniu innym niż monitor podłączony do sprzętu służącego do drukowania faktur w biurze :D

To graj na TV jak ''nie wyrabiasz" , albo kup okulary. Za 2-3 lata napiszecie że 22 cale nadają się do pracy w notatniku i sensowne minimum to 30 cali.

Link to post
Share on other sites

To graj na TV jak ''nie wyrabiasz" , albo kup okulary.

A może zamiast siać sarkazmem i pisać o wyższości komfortu gier na monitorze 17" od powiedzmy 22" pożyczysz od kogoś chociaż na 3 dni coś większego? Uwierz mi, że nie będziesz chciał wracać do tej swojej siedemnastki :D A "nie wyrabiać" to akurat podobno miała ta Twoja karta na większym monitorze, a nie ja, więc nie wiem o co Ci chodzi i do czego pijesz :)

 

Okularów nie noszę, bo nie potrzebuję - a 44" telewizor faktycznie też świetnie się sprawuje w grach, zupełnie inne odczucia, też polecam :)

 

@DomiHD2, jak już będziesz miał na stanie tego 9800 to pochwal się, czy daje radę w Twoim konfigu, sam jestem ciekaw :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...