Skocz do zawartości

Co zrobić z wolnym czasem?


Recommended Posts

Jak wiadomo zostałem singlem. 

W weekend zostanę już sam w domu.

Co robić z wolnym czasem żeby nie myśleć o tym co się stało, w szczególności że nie mam koło siebie dziecka?

Oczywiście jest praca i te 8h plus dojazdy mam zajęte.

Chodź pewnie i tam myśli krążą wokół jednego.

Penie jest tu kilka osób które były w podobnej sytuacji. Jak wy sobie z tym radziliście?

 

Link to post
Share on other sites

Ja jak miałem gorszy okres w swoim życiu, to zacząłem ćwiczyć. Było bieganie, jakieś brzuszki, przysiady. W piwnicy ze znajomymi ogarnąłem siłkę i codziennie sobie lekko ćwiczyłem, a efekty powoli stawały się bardziej widoczne. Nie katowałem się, po prostu takie luźne ćwiczenia. Wiem, że to jest raczej średnie rozwiązanie, ale stałem się bardziej pewny siebie, miałem lepszy humor, zacząłem bardziej żyć i stałem się energiczniejszy. Moim zdaniem jest to dobre rozwiązanie. Nie dla efektów, ale właśnie dla psychiki i samopoczucia, po prostu człowiek zaczyna czuć, że żyje  :) 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

jakieś piweczko , muzyka oraz dużo fajnych wciągających seriali

Moim zdaniem po takiej rozrywce czuje się "pustkę" więc nie do końca. Poza tym można się roztyć i trudniej później poznać fajną partię dla siebie.

Ja uważam że najlepszy będzie solidny remont (na ile kasa pozwoli). Najlepiej odciąga myśli, na początku planowanie, dobieranie elementów, potem wykonanie na własną rękę, zmęczenie które ułatwi zapominanie samo przyjdzie.

Link to post
Share on other sites

Ja w takiej sytuacji zacząłem po prostu wychodzić z domu - na dyskoteki, do knajp. Poznawać ludzi i dziewczyny :wariat:.

Miałem też to szczęście, że prowadziłem w tym okresie szkolenia wyjazdowe i praktycznie pół roku byłem poza domem, tylko na weekendy przyjeżdżałem.

No i oczywiście miałem wsparcie w przyjaciołach - nie byłem sam.

I serio, nigdy tak wcześniej ani później nie balowałem jak wtedy. Teraz z perspektywy czasu wspominam ten okres nie ze smutkiem, ale z radością i czasem z tęsknotą.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

Tu ci chyba nikt gotowego rozwiązania nie poda na tacy. Zastanów się, na co brakowało ci czasu, kiedy nie byłeś singlem. Może jest coś takiego, co zawsze odkładałeś na później, bo miałeś obowiązki rodzinne. Być może teraz jest czas na to. Rozrywka i owszem, ale w zdrowych dawkach, żeby nie było tak, że używki staną się twoim sposobem na spędzanie wolnego czasu i radzenie sobie z emocjami, bo można się w niezłe szambo władować.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...