Skocz do zawartości

Battleforge RTS + ?


Recommended Posts

Właśnie w nią grałem (do restartu kompa :) ) i to co zauważyłem to dość niski poziom graczy, przynajmniej tych z którymi grałem. Nie raz musiałem atakować "bosa i jego bazę" sam.

 

Ale nie o to mi teraz chodzi..

Wytłumaczcie mi gdzie możemy zobaczyć ilość naszego złota i CO z nim zrobić? Chodzi mi o to co zdobywamy ze skrzyń podczas gry.

 

Chciałbym także dowiedzieć się co daje nam w tej grze XP(pointsy..)?

Link to post
Share on other sites

Złoto potrzebne jest do upgradów.

Jak zakładasz grę zawsze dawaj need/greed często zdaża się, że ktoś się rozłączy.

XP nie wiem co dają... ranga PvP potrzebna jest do upgradów.

Jeśli masz play4free to do 4 lvl PvE gra jest zablokowana.

Musisz trochę pograć, żeby mieć pełną wersję.

Play4free -> pełna to koszt około 75zł na allegro.

Link to post
Share on other sites

Fajna gierka, wciąga, tyle że jeszcze nie wiem jak grac z kimś xD

To zależy od rodzaju misji, są misje solo, 2 osobowe, 4 osobowe i 12 osobowe. Można je odróżnić po ich ikonach, albo po wybraniu obojętnie można zobaczyć ile miejsc ;)

A ludzi do misji nie trudno znaleźć, poczekasz 5 minut i zaraz będzie pełny skład :)

 

Wg mnie misje wieloosobowe są ciekawsze, trzeba się rozdzielić, każdy ma swoje zadanie, można się wspierać itp :rudolph:

Link to post
Share on other sites

Czy ktoś zna serwer na którym są pliki do "update'u"? Chodzi mi o ten pierwszy gdy jest ściągana cała gra. Kolega ma NEO 512kib/s i w dodatku mu rwie, także nie ma szans aby ściągnął te 3GB. Lub sposób w jaki mógłbym wydostac te pliki z mojego dysku?

A może gra będzie działała gdy zrobi się "kopiuj, wklej"?

 

Proszę o szybką odpowiedź.

 

:rudolph:

Link to post
Share on other sites

Czy ktoś zna serwer na którym są pliki do "update'u"? Chodzi mi o ten pierwszy gdy jest ściągana cała gra. Kolega ma NEO 512kib/s i w dodatku mu rwie, także nie ma szans aby ściągnął te 3GB. Lub sposób w jaki mógłbym wydostac te pliki z mojego dysku?

A może gra będzie działała gdy zrobi się "kopiuj, wklej"?

 

Proszę o szybką odpowiedź.

 

:rudolph:

Kopiuj, wklej nie próbowałem, wydostać plików też nie. Ale jeśli chodzi o ściąganie gry to przecież ściągając grę z oficjalnej strony jeśli zostanie ściąganie przerwane, to te pliki które się ściągnęły zostają na dysku.

Po włączeniu patchera na nowo nie pobiera wszystkiego od początku, tylko to co zostało.

A kopiuj, wklej możesz spróbować ;)

Link to post
Share on other sites

Mam takie pytanie :hahaha:

Udało się komuś w darmowej wersji gry zdobyć jakieś dodatkowe karty?

Bo bez BFP to nie jest łatwe i nie wiem czy w ogóle możliwe? :/

Jak ktoś Ci podaruje za darmo, lub wymieni się za złoto to tak ;)

 

------------

 

Moje pytanie:

Czy w grze jest tak mało mapek? Tj. tylko te na "mapie"? Nie grałem jeszcze PvP ale z tego co widzę to PvE już wszystkie wygrałem w trybie standard.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...