Skocz do zawartości

Komputer do 3000 do pakietu Adobe


Recommended Posts

Witam, z racji tego, że nie interesowałem się jakiś czas komputerami i nie bardzo wiem co jest "na topie", a trochę zależy mi na czasie, miałbym prośbę o złożenie komputera do pracy :)

 

  • Zastosowanie komputera: Photoshop (małe webowe grafiki, po duże banery), Illustrator, Premiere (docelowo filmy 4K)
  • Kwota: 3000 zł
  • Kiedy zamierzam kupić komputer?: W tym miesiącu
  • Których części potrzebuję: PC bez monitora - najlepiej wersja zestawu z systemem oraz bez
  • Czy będę podkręcać sprzęt?: Nie wiem czy kwota na to pozwoli, nie mam nic przeciwko
  • Rozdzielczość mojego monitora i model: Mam jakiś FHD, który starczy
  • Specjalne wymagania: Obudowa do biura - bez świecidełek
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele): brak
  • Własna propozycja zestawu: Myślałem nad i7 6700, Z170, 16gb ram, Gladius M35, SSD crucial mx200 bez hdd, ale szczerze mówiąc nie wiem co z kartą graficzną. Wiem, że dobrze by było mieć obsługę CUDA do Premiere'a, ale z kolei wtedy muszę zrezygnować z czegoś w tym zestawie.
  • Inne: W domu mam komputer z sygnatury i w zupełności mi wystarcza do 2 monitorów (1 z rodziałką 2560x1080).

Z góry dziękuję za podpowiedzi :)

Link to post
Share on other sites

Przepraszam, że nie odpisywałem, ciężki tydzień.

Obróbki jest znacznie mniej względem Photoshopa. Myślę, że dalsza rozbudowa będzie wchodziła w grę. Na tę chwilę jestem ciekaw w jakim stopniu jest potrzebna karta graficzna do Photoshopa lub Premiere'a i czy lepszy Radeon czy Nvidia. Wiem, że Premiere wykorzystuje Cuda, ale jakoś nie mogłem znaleźć w necie jakiś porównań ile stracę jeżeli karty graficznej  nie będzie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...