Skocz do zawartości

FIFA 17 nie uruchamia sie


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez hydzio,

Recommended Posts

Witam, mam taki sam problem i jak zauważyłem jest dużo postów z tym problemem ale odpowiedzi nie ma. Gdy włączam fifę przez chwilę w procesach jest fifa 17 a po paru sekundach znika i nic się nie dzieje. Proszę o pomoc bo to jakaś paranoja kupić grę oryginalną i nie wiadomo z jakich przyczyn nie można, nawet odpalić.

Mój komputer to

 Gigabyte Z97X gaming 5

intel core i5 4460 3.2 ghz

geforce GTX 960

Pamięć 8 gb

 

Więc mój sprzęt powinien spokojnie zjadać tą fifę. Sterowniki mam najnowsze. Wcześniej wyskoczył mi komunikat żebym zainstalował właśnie te nowsze. Windows 7 , użytkownik jest bez polskich znaków. Pamiętam że kiedyś był z tym problem.

Link to post
Share on other sites

Ja wczoraj robiłem formata i po formacie tak mi się zaczęło robić. Jedak już dzisiaj około 12:13 pobrała mi się kolejna aktualizacja windowsa 7 tym razem coś tam było z aktualizowaniem SP i nagle fifa zaczęła działać więc może polecam aktualizacje zainstalować. Razem z fifą nagle zaczął też działać teamspeak ale nie działą nadal gra Ticket to Ride (prosta gra planszowa przeniesiona na pc) więc nie wiem do końca dlaczego tak jest ale ale prawdopodobnie coś mamy nie zainstalowane jeszcze. I dzięki wgl za chęć pomocy Pankracy chociaż już mi nie potrzebna, ale warto ten problem rozwiązać bo jak widać więcej osób go ma.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...