Skocz do zawartości

Słuchawki ~300 zł (z przeznaczeniem do gier, głównie cs:go)


Recommended Posts

Witajcie! :)
 

Budżet: max 300 zł (choć przyznam, że wolałabym wydać poniżej 200 zł)

Czego potrzebujesz? Przyzwoitych słuchawek w rozsądnej cenie!

Przeznaczenie: w zasadzie praktycznie tylko do pogrania wieczorkiem w cs:go, ponieważ w ciągu dnia korzystam tylko z głośników

Źródło: zintegrowana karta dźwiękowa (Płyta główna ASUS P8P67 REV 3.0)
 

Obecnie korzystam ze słuchawek dousznych Sony MDR-EX50LP, ale niestety raz że nie są one zadowalające jeśli chodzi o pozycjonowanie przeciwników w grze, a dwa że wolałabym jednak słuchawki wokółuszne. Do tego korzystam z nieśmiertelnego Zalmana ZM-1MIC, z którego jestem na tyle zadowolona, że chciałabym przy nim pozostać i wolałabym kupić słuchawki bez mikrofonu.
Niestety póki co nie zamierzam kupować karty dźwiękowej - no chyba że faktycznie mi tutaj własną krwią podpiszecie, że mam kupić taki zestaw, że jak go usłyszę to padnę z wrażenia na miejscu ;)

Z tego co wyczytałam jak do tej pory na forum to już od właściwie kilku lat polecane jest kilka modeli:
- Superlux HD669
- HyperX Cloud 
- czasem przewijały się też KOSS UR40 i
- Encore Rockmaster
Jednak w ostatnim czasie zauważyłam, że zaczęły pojawiać się:
- Somic V2

No i teraz moje pytanie: co wybrać? Z tego co czytałam to ze względu na pozycjonowanie najbardziej polecane są SuperluxHD669 i mówiąc szczerze to miałam je już właściwie zamawiać (chociaż czytałam, ze ludzie się trochę skarżą, że strasznie głowę uciskają i pady skóropodobne męczą uszy :( Mam co prawda welurowe pady od jakichś starych niesprawnych Steelseries 5Hv2, które były naprawdę super wygodne ale boję się, że nie będą pasować albo drastycznie pogorszą jakość dźwięku) aż trafiłam na kilka postów polecających Somic V2 i jeszcze jakieś Takstary (?) więc stwierdziłam, że się poddaję i poproszę Was o pomoc :)

Z góry serdecznie dziękuję za wszelkie porady i sugestie!

Link to post
Share on other sites

Nie miałem somiców na głowie, więc też w nich nie grałem.

Co do reszty słuchawek - lepszą opcją była by konstrukcja otwarta/pólotwarta.

Za śmieszne pieniądze są isk hp580, które na prawdę sobie radzą, a kosztują śmieszne pieniądze + mają poprawioną konstrukcję względem superluxów 681.

Drugimi słuchawkami były by superluxy hd 668b, które lepiej zagrają od swoich zamkniętych braci (669).

 

Co do karty dźwiękowej - warto kupić. Jeśli zechcesz podaj budżet, na pewno pomożemy.

Link to post
Share on other sites

Niedobrze, spodziewałam się, że będziecie bardziej jednomyślni i napiszecie po prostu "<bach!> <ten model do gier najlepszy> i nawet nie dyskutuj! Tylko zamawiaj" :D A tymczasem liczba modeli do wyboru jeszcze się powiększyła... Dzięki chłopaki... ;)

Edytowane przez Koalla
Link to post
Share on other sites

No cuz każdy ma inne zdanie mi nic nie pozycjonowalo w grał tak jak ts-671

Co do tych klipsow jestem sceptyczny nigdzie konkretnych recenzji nie ma

No cuz każdy ma inne zdanie mi nic nie pozycjonowalo w grał tak jak ts-671

Co do tych klipsow jestem sceptyczny nigdzie konkretnych recenzji nie ma

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...