Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć 

Poszukuję myszy bezprzewodowej, która będzie użytkowana w odległości 5-6 m od komputera. Mysz ma służyć głównie do przeglądania neta oraz niedzielnego grania. Początkowo byłem zdecydowany na Logitech MX Master ponieważ zapewnia zasięg do 10m i ma dość długi czas pracy na ładowaniu, niestety podobno nie nadaje się do gier. Następnie wziąłem pod uwagę Logitech g700s ale tu z kolei jest problem z bardzo krótkim czasem pracy na aku. W końcu poczytałem o Logitech G 602 i była by to mysz prawie idealna gdyby nie ten nieszczęsny zasięg 3m. W przypadku tej myszki mocno rozważam podciągnięcie kabla USB pod kanapę tak by wcisnąć nadajnk możliwie blisko. Pytanie tylko jak to będzie działać i czy będzie. Kiedyś próbowałem podobnych rozwiązań (odległość 4m) i padały wejścia USB w płycie. Może macie Panowie jakieś propozycje innej myszy do ok. 300zł (poza firmą Razer która wypuszcza buble w postaci mojej poprzedniej myszy). Wiem że jest jeszcze Gygabyte M9 ale nie znam opinii na temat  myszy tej firmy. Szukałem  również coś z Corsair tak polecanego na forum ale oni chyba nie robią bezprzewodowych myszy.

Z góry dziękuję za wszelka pomoc. 

Edytowane przez Michur
Link to post
Share on other sites

Mam Logi G700s i faktycznie czas pracy na aku jest dosyć krótki. U mnie temat załatwia ładowarka i  5 aku (eneloop), jeden używam 4 się ładują i wystarcza na ponad tydzień komfortowej pracy. Swoją drogą myszka jest świetna, jedyne obawy akie mam to potencjalny dwuklik. Przeżyłem to własnej skórze, poprzednio zużyłem 2 myszki logitecha G700, w obu po jakimś czasie pojawił się ten problem. 

Link to post
Share on other sites

Mam g700, i tak jak vidio powiedział trzeba, mieć troche akumulatorków do rotacji. Gigabyte m9 kupiłem ojcu kiedyś, i sobie ją chwili, bardzo długa praca na akumulatorkach ( ma miejsce na dwa). Z tego co sam nią trochę pomachałem, to podobały mi się użyte materiały, są przyjemne w dotyku i ręka się nie ślizga. Minusem lub zaletą może być duży rozmiar, zależy w jaki rozmiar myszy celujesz. Dodatkowo musz pracuje na każdej powierzchni, i chyba tak jest bo jeszcze problemu z nią ojciec nie mial, a używa jej w różnych miejscach.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...