Skocz do zawartości

Komputer do gier [2500-2800 zł]


Recommended Posts

Witam, 

 

Rozglądam się za jakimś PC'tem który chciałbym podłączyć do tv 40" Full HD. Od razu chciałbym zaznaczyć, że nie jestem jakimś specjalistą jeśli chodzi o komputery. Komputer był by głównie przeznaczony do grania w gry na kanapie z padem w łapkach. Zależy mi na tym by śmigały na nim gry takie jak Wiedzmin 3, Fallout 4 i inne nowsze gry. Fajnie by było gdybym mógł w przyszłości jakoś go upgrejdować.

 

  • Zastosowanie komputera : GRY
  • Maksymalna kwota : 2500 - 2800 zł (wolałbym te 2500, ale mogę dopłacić np. na kartę graficzną jeżeli będzie warto)
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? : W tym miesiącu
  • Których części potrzebuję : Wszystkich :P
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Nie
  • Rozdzielczość mojego monitora i model : Telewizorek 40" Full HD
  • Specjalne wymagania : Wiedzmin 3, Fallout 4 na wysokich ustawieniach, nie musi to być ultra. Fajnie jakbym posiadał SSD, HDD wystarczył by mi 500GB.
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : -
  • Własna propozycja zestawu : -
  • Inne : -

 

Z góry dziękuję za pomoc :-)

Edytowane przez Dudziek
Link to post
Share on other sites

1 x Intel Core i5-6402P /2.8GHz, 6MB, LGA1151, BOX/1 x MSI H110M PRO-D /intel H110, DDR4, LGA1151/1 x GoodRam 8GB 2133MHz CL151 x Palit GeForce GTX1060 DualFan 3GB DDR5 192bit (1708/8000)1 x SilentiumPC Regnum RG1 (Pure Black)1 x OCZ CoreXStream 500W 120mm1 x GoodRam Iridium PRO 240GB SATA3 (560/530MB/s)

2725zł
 
Wydajna czterordzeniowa i5, do tego 8GB RAM z możliwością dorzucenia drugiej kości w Dualu, GTX 1060 w wersji z 3GB pamięci - tutaj spokojnie pograsz w nowe gierki, tym bardziej, że nie celujesz w ultra detale, SSD 240GB na kościach MLC pod system i gry, wszystko w obudowie z piwnica na PS wraz z jednym wentylatorem 120mm na tyle, do tego PSU z dużym zapasem mocy.

HDD na dane dołożysz sobie z czasem.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...