Skocz do zawartości

Basowe słuchawki do 200-300zł


Recommended Posts

Z basowych, które mi się spodobały to mogą być:

- CAL! - tutaj basu trochę jednak jest

- HD330 - bardzo przyjemne basowe słuchawki, szczególnie po modach i zmianie padów, tutaj temat z bencza, może się dogadasz -  http://forum.benchmark.pl/topic/224457-wyprzeda%C5%BC-audio-u-bleck55/?do=findComment&comment=2233371 - tylko one półotwarte

- JVC HA-S680 - te wyrywają z kapci basem

 

Encore Rockmaster były bardziej ciepłe/naturalne, bas miały, ale żeby jakoś mocno basowe to nie kojarzę.

Link to post
Share on other sites

Jeszczze SOMiC V1.

Tutaj też jest wszystko czego potrzebuje kolega, tylko dostępność słaba. Ja się nimi raduję :) Za 47$ nabyłem, a grają znacznie powyżej swojego budżetu. Teraz widzę, że trzeba ponad 70$ szykować.

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj przyszły słuchawki.

Zacząłem testować superluxy hd 681 evo i to był strzał w dziesiątkę!

 

Słuchawki grają super.

 

 

Ale o dziwo napędza je lepiej telefon(xiaomi redmi note 3 pro) niż integra.

 

Jest o wiele więcej basu bez żadnego equalizera i grają trochę głośniej.

 

Na komputerze na max głośności niestety trochę są ciche

Chyba trzeba będzie zainwestować w jakąś kartę dźwiękowa?  :)

Edytowane przez Yamakasi512
Link to post
Share on other sites

No widzisz moje HD330 też dość przyzwoicie grają z telefonu za to z integry pierdzą a nie grają. Ostatnimi czasy w telefonach montują coraz lepsze podzespoły pewnie dlatego ze smartfony są do siebie tak podobne że producenci szukają coraz to nowych sposobów żeby się wyróżnić.


Osobiście odkąd mam dac usb z pokrętłem głośności w zasięgu ręki już bym się za chiny nie przesiadł na kartę muzyczną.

Edytowane przez kombajn
Link to post
Share on other sites

@Yamakasi512 Coś ze wzmacniaczem słuchawkowym by się przydało. Patrząc, że miałeś maks 300zł, to pozostało Ci ~150zł na kartę. Jak chcesz iść po taniości to xonar dg. Posiada wzmacniacz i zagra lepiej od integry. Koszt to chyba 100-120zł.

Dbaj o te wyjście z gniazdem przy słuchawce, bo jest jednak awaryjne. Dobrym pomysłem jest usztywnienie tego przewodu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...