Skocz do zawartości

Jaka karta graficzna (i pewnie zasilacz) do 800 zł


Recommended Posts

Wg mnie popatrz na YT na testy w grach a8 7600 + gtx 750ti. Szału nie ma ale da się pograć w całkiem nowe gry. Używana 750ti i używany sensowny zasilacz to około 400-500pln. Pytanie czy chcesz tyle wydać. Dwa lata grać w pasjansa to trzeba mieć dużo cierpliwości :D


  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Patrzę w sumie że taka karta jest za 500 zł na allegro, a trochę boję się kupować używek żeby mi jakiegoś naprawianego szmelcu nie sprzedali bo wydam dwa razy tyle wtedy :< http://allegro.pl/gigabyte-geforce-gtx-750ti-oc-2gb-ddr5-box-krakow-i6496204802.html. To już wolałbym dopłacić i mieć czyste sumienie że znowu nie wyrzucę pieniędzy w błoto :P A jakiś nowy zasilacz do tego?


Choć sam nie wiem czy za 2 lata nie będę musiał od nowa wszystkiego zmieniać łącznie z grafiką, także suma sumarum pasjans może być dobrą opcją :v

Link to post
Share on other sites

2 Lata to ten zestaw nie da rady nawet z grafiką lepszą, ale na szybko z ograniczonym budżetem to najlepsza propozycja żeby temu PC dać jakąś moc do grania. No cóż dałeś za kompa tyle co ja za samą kartę graficzną. :D Takie porównanie z przymrużeniem oka. Z gwarancją zawsze śpi się bardziej spokojnie, jak masz kasę żeby dołożyć to pewnie zrób to. Moja stara grafika( pierwsza która popsuła mi się w życiu) umarłą po 2 latach i 2 miesiącach, a umarła jak wyjąłem klamoty z PC żeby zrobić porządki z kablami. Pochodziła jeden dzień i arty w biosie :D Komputronik oddał hajs.

Edytowane przez kamil_18_19
Link to post
Share on other sites

@Up
Może. Co prawda rzadko się zdarza ale jeśli np. dostała gdzieś np. z palca wyładowaniem elektrostatycznym. Dlatego przed składaniem kompa czy robieniem z nim czegoś powinno się uziemić lub przynajmniej złapać się np. metalowego kaloryfera, czy ogólnie czegoś metalowego lub zaopatrzyć się w opaski antystatyczne czy inne wynalazki. Powody mogą być oczywiście różne ale to jest jeden z przykładów.

Edytowane przez joggy
Link to post
Share on other sites

A jeszcze jedną rzecz w sumie rozkminiałem, czy by nie przeznaczyć ok 1100 zł, kupić obudowę, zasilacz i jakąś lepszą kartę graficzną która by była niewiele ograniczana przez procesor. Wtedy za rok bym zmienił mobo z procesorem na jakiś intela żeby już działała na 100% a poprzedni zestaw bym sprzedał na olx nieświadomej osobie za 600-700 zł i suma sumarum bym stracił ok. 300 zł total :P

Link to post
Share on other sites

 

 

a poprzedni zestaw bym sprzedał na olx nieświadomej osobie za 600-700 zł

 

Żenada!!!

 

I weź tu człowieku kup coś na olx jak tam sami JANUSZE biznesu czyhają na Twoje pieniądze.

 

Może My też powinniśmy Ci polecić taką okazje jaką Ty chcesz komuś sprzedać za rok.

Link to post
Share on other sites

No w tym sensie nieświadomej, że każdy by dołożył i kupił coś lepszego, a nie że chcę oszukać kogoś i wziąć 2x tyle niż kosztuje w sklepie czy coś...


Ty sprzedajesz zawsze najlepsze rzeczy które masz, czy prędzej coś co jest Ci niepotrzebne? Trochę dziwny argument, rozumiem jakbym chciał coś zepsutego sprzedać to można się zbulwersować...


Już pomijając fakt że kilka osób mi napisało żeby zestaw sprzedać i jakoś Ciebie to nie oburzyło. Nie wiem czy odsprzedanie sprawnego(chyba że nie wytrzyma, ale miejmy nadzieję) zestawu za pół ceny jest dla Ciebie oszustwem, dla mnie nie jest.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...